Devil Beside You

22. dubna 2012 v 18:42 | calime
Název: Devil Beside You / E Mo Zai Shen Bian
Původ: Tajwan
Žánry: Škola, Romantika, Komedie

O co jde?
- Qi Yue konečně sebrala veškerou svou odvahu a rozhodla se v dopise objasnit kapitánovi basketbalového týmu Yuan Yi své city. Co čert nechtěl, Yuan Yi přehlédne, že mu Qi Yue předává milostné psaní, a pokračuje ve své cestě dál. Jenomže nepřehlédne to někdo jiný - potížista a miláček všech studentek v jednom - Juany (Ah) Meng. Ten tuto situaci využije proti Qi Yue a vydíráním ji donutí mu sloužit. Netrvá to však dlouho, neboť Qi Yue se rozhodne Juan Yimu vyznat osobně, a tím Ah Mengovi zatrhnout vydírání. Přesto se ho tím nezbaví, ač v to velmi doufala, Ah Mengův otec totiž randí s její mamkou a mají v plánu se vzít. Je toho málo? Co když se Qi Yue do protivného Ah Menga zamiluje a bude muset přehodnotit své vyznání Juan Yiovi? Je dovoleno sourozencům - i když nevlastním - milovat se?
(zdroj: dorama.akihabara.cz)
Můj názor?
No co k tomu říct? Je to moje druhé dorama, co jsem kdy viděla, tak asi moc jasný názor na věc mít nebudu. Nemluvě o tom, že jsem ho viděla někdy před rokem. Ale tak zahloubám v paměti a něco ze sebe vysypu...Pravda, že si mi toto drama líbilo. Nemůžu nic namítat, ať se jednalo o herce, styl natáčení, hudbu ani o samotný příběh. Vlasně písničku z openingu mám do teď jako vyzvánění na mobilu Nevinný
Když tak vzpomínám, občas jsem nadávala na tu jejich tupost. To ale nahradily srdceryvné scéný. Samozřejmě jsem se občas i zasmála.
Celkové shrnutí zní asi nějak tak, že se mi Devil Beside You líbilo, ale nějaký hlubší dojem nezanechalo.
Obrázky


Opening:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama