Personal Taste

8. května 2012 v 18:47 | calime
Název: Personal Taste/Kaeinui Chwihyang
Původ: Korea
Žánr: Romantika, Komedie
Počet dílů: 16

O co jde?
Nadějný mladý architekt Jeon Jin Ho se rozhodne účastnit velkého projektu, který by mu velmi pomohl v kariéře, a tak se jeho přítel rozhodne mu poradit, aby se nastěhoval do domu, který měl být model pro jiný velký projekt od téže firmy. V zájmu firmy Jeon Jin Ho souhlasí a nastěhuje se k Park Kae In, přičemž předstírá, že je gay. Park Kae In je velmi naivní a věří všem lidem, takže často bývá zrazena nejbližšími, tudíž nepojme ani trošičku podezření, že by Jeon Jin Ho jen předstíral, že je gay. Věci se však začnou komplikovat, když Jeon Ji Ho začne pociťovat náklonnost k Park Kae In. Jak bude ale Park Kae In reagovat, až zjistí, že její homosexuální spolubydlící není vůbec homosexuální a zamiloval se do ní?
(dorama.akihabara.cz)

Můj názor?
Bezpochyb jedno z nejlepších! Zápletka skvělá, povahy doopravdy excelentně ztvárněný. Mnoho vtipných scén co mě doopravdy rozesmály. Např. když Park Kae In vyděsí Jin Ho-na, v mísnosti ve které neměl co dělat, motorovou pilou.
O romantiku je i zde skvěle postaráno. Milostné mnohouhelníky, které se dajít skoro všude. Přeci jenom se potřebují nějaké ty osoby k postrčení hlavních hrdinů k sobě.
Vážně nemám co vytknout, až teda na ten styl oblékání! Nevím koho měli za stylistu, ale...co to proboha občas měli na sobě?! Občas jsem si říkala, zda by se takové oblečení dalo i najít v normálních obchodech...I když občas se mi sem tam nějaký ten kousek líbil.
Takže asi na závěr....všem romantickým dušičkám i těm co chtějí zasmát, tak vřele převřele doporučuji!!!

Video:

Teď jednu písničku:
Obrázky:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog???

Ano
Ne
Chtělo by to vylepšit :)

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 7. března 2014 v 11:31 | Reagovat

Oh! tak už asi vím, čím dneska zabiju den.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama