Prosinec 2012

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 4:00 | calime |  Všemix
Tak dnes tu máme Vánoce. Tak vám všem přeji krásné a veselé svátky Vánoční. Plno krásný dárků, zážitku a rodinných setkání. Taky plno k-popu do života, ať nás všechny potěší. Nesmím zapomínat na zdraví ( které u mě teď momentálně se moc nedrží :D ), šťestí, láskua úspěchy. Tak ještě jednou šťastná s Veselé vaše Calime :)
Jinak co posloucháte za vánoční písničky? No pár jich sem opět dám :)


Pozastavení blogu

20. prosince 2012 v 16:57 | calime |  Všemix

OMLOVÁM SE, NA PÁR DNÍ MUSÍM POZASTAVIT BLOG!!!


Bohůžel jsem se předevčírem zranila. Lehčí otřes mozku a naražená páteř. Proto se nsmím dotknout počítače ( teď momentálně mě doma nikdo nehlídá ). Nějakou dobu nebudu nic přidávat ( možná se mi povede na Vánoce, ale nevím to jistě) Tak mě prosím omluvte že nebudu nic komentovat :(
Omlouvám se.
Jinak pro jistotu vám všem přeji Veselé Vánoce a Šťastý Nový rok :)

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

19. prosince 2012 v 20:08 | calime
Název: Yamato Nadeshiko Shichi Henge/Perfect Girl Evolution / The Wallflower
Původ: Japonsko
Díly: 10.
Žánr: Komedie, Romantika, Mysterioze

O co jde?
Každý z partičky čtyř spolužáků je jiný, ale jedno mají lehce tupý hezoun Takano Kyohei, roztomilý Toyama Yukinojo, inteligentní Oda Takenaga i holkař a playboy Mori Ranmaru společné - náramně by se jim hodilo bydlet si hezky zadarmo. Jejich domácí k tomu svolí - pod podmínkou, že z její neteře udělají dámu. Zdá se, že to není nic tak těžkého - dokud nezjistí, že ta děsivá temná postava, zahalená v kápi, s dlouhými černými vlasy spadajícími přes obličej… zálibou v krvavých hororech, jejíž nejlepší přátelé jsou kostry… je právě ona, Nakahara Sunako-chan. Ovšem tohle Kyouhei - který díky svému dokonalému vzhledu a bandě obdivovatele, které mu ničí život - zaboha nemůže sehnat brigádu, ve které by vydržel déle jak týden práci, jen tak nevzdá!

Můj názor?
Šílený, šílený, šílený. Je to ak šílený, ža to ani jinak popsat nejde. Není to nějaké božské dílo, ale skvěle se u toho člověk pobaví. Holka co řve oslňující, když uvidí někoho hezkého...no prostě to je šílený. Nebudu to urážet, mám tohle dorama ráda. Proč? Protože je tak šílený. Naprosto nerealné. Nic tam není možné. Možná proto mě to tak bavilo. Jinak se tam hezky řešili vztahy. I hezký kluci mají své problémy, že :) A co teprve ne moc hezká, zakřiklá Sunako, kerá se naštve pokaždé když jí někdo řekne Busunako ( ošklivko ) Rozhodně ano pro toto dorama :)

Pár obrázků:

Video:

Bad Boys - část třetí ( Block B )

18. prosince 2012 v 16:06 | calime |  Mé FF a povídky

BAD BOYS - část třetí

"Zico bezohledný, tvrdohlavý vůdce. Jaehyo - svůdce, U-Kwon věčný optimista. P.O. neskutečný komik. Další chladný, tichý prostě cool - B-bomb. Otravný otrava Taeil a bojovný Kyung. Co s těmihle magory mám dělat?!"

Postávala v ne moc uklizené místnosti. Block B se usadili do pohovek a křesel.
"Pojď si sednou sem," poklepal na opěradlo Jaehyo. Ji Neul se ušklíbla: "Ne, díky."
"On by tě neukousl. Ale stejně k němu moc blízko nechoď," mrkl na ní P.O. .
"Jak se jmenuješ?" přerušil ho Zico.
"Co je ti po tom?!" zeptala se opovržlivě Ji Neul. Zico si jí tvrdým pohledem změřil. Nebude to s ní jednoduché.
"Tak ti budeme říkat poskoku. Stejně nejsi nic jiného," odfrkl si naštvaně. Ji Neul zakroutila očima.
"Dělej si co chceš," odsekla provokativně.
"První tvůj úkol je uklidit naší klubovnu," usmál se U-Kwon: "To není tak zlé, ne?"
"Klubovna je tohle?" rozhlédla se znechuceně. Všichni přikývli.
"Přijdeme za čtyři hodiny," oznámil jí Zico. Ji Neul pokrčila rameny. Block B se zvedli a odešli.
Ji Neul se posadila do křesla. Co má dělat? Štvát je dál nebo dělat hloupého poskoka? Ani jedno se jí nechtělo. Pár minutek rozjímala, co má děla, až jí přemohl spánek.
Probudilo jí jemné strkání do ramene. Rozmrzele otevřela oči.
"Co je?" zeptala se. Dívala se na bezvýraznou tvář B-bomba.
"Měla by jsi uklízet. Ne spát," zamračil se: "Nedělej zbytečné problémy. Zico je výbušný. Když ho budeš poslouchat, tak ho to brzy přejde. Je to cesta k vysvobození." Ji Neul překvapeně zamrkala.
"Pro jednou ti pomůžu," oznámil jí. Rovnou bez otálení se pustil do úklidu. Ji Neul na něj dál překvapeně zírala. To byl nejdelší projev co měl. Střelil po ní naštvaným pohledem. Urychleně se zvedla a začala mu pomáhat.
Po dvou hodinách to měli hotové. Místnost se čistotou jen blyštila. Ji Neul se posadila zpět na gauč.
"Ehm, děkuji ti," vysoukala ze sebe.
"Hm," přikývl. Zadíval se do hudebního časopisu. Vážně toho moc nenamluví, uznala v duchu. Se zájmem ho pozorovala.
"Jmenuji se Shin Ji Neul," představila se. B-bomb se po ní podíval. Zamyšleně si jí změřil. Proč mu to tak najednou říká? Hodil to za hlavu. Nic jí na to neřekl. Ji Neul si raději začala prohlížet fotky na stěnách. Většinou na nich kluci tančili nebo blbli. Kdyby je neznala, tak by řekla, že jsou roztomilí.
"Ahoj, mazlíčku, jdu ti pomoct," rozrazil dveře Jaehyo. Ji Neul polekaně uskočila. Jaehyo na ně dva zůstal zaraženě zírat.
"Pozdě," konstatoval B-bomb bez toho, aby k němu zvedl pohled. Ve stejném okamžiku vyjekla : "Mazlíčku?!"
"Aha." Sklesle se posadil a gauč.
"Proč jsi sem přišel?" zeptal se nakonec B-bomba.
"A proč ty? Nudil jsem se a nechtělo se mi mrznout venku," odpověděl stroze. Jaehyo se nadechl k další otázce, ale nestihl jí říct. Ji Neul se před něj postavila: "Kdo ti dovolil mi říkat mazlíčku?!" Pěnila zlostí. Jaehyo se opřel. S úsměvem si jí prohlídl. B-bom tu jejich scénu se zájmem pozoroval. Něco mu na Jaehyovi nesedělo. Něco bylo jinak.
"Jsi náš domácí mazlíček. Uděláš co řekneme. Navíc jsi roztomilá," vysvětlil. Ji Neul zalapala po dechu. Na to odpověď neměla. Jediné na co teď dokázala myslet byly různé způsoby mučení, kterýma by ho poctila.
"Co se tady děje?" stál ve dveřích Zico se zbytkem bandy. Naskytl se mu pohled na Ji Neul jak se naštvaně sklání nad Jaehyem. Ten se usmívá a B-bomb je pobaveně sleduje.
"Nic," odsekla. Odpochodovala na druhou stranu místnosti, kde si naštvaně brblala. Kluci se usadili. Nadšeně si klubovnu prohlíželi.
"Zvládla jsi to sama? Ani jsem nevěřil, že se tu dá uklidit," zasmál se U-Kwon.
"Mohlo to být lepší," zaprotestoval Taeil. Ji Neul ho zpražila pohledem.
"Ji Neul jsem pomáhal s úklidem já," ozval se B-bomb. Všichni se na něj udiveně podívali.
"Ji Neul?" vyprskl Jaehyo: "To je její jméno?!"

Vánoční desing by Calime xD

16. prosince 2012 v 22:11 | calime |  Všemix
Tak jo je to tu... Moc dobře neumím dělat desingi. Jsem na to levá a přesně moc to neumím ( vůbec :D ) Ale tak snaha byla :D Jak se vám tedy líbí?


No a abych tu neplácala jen tak, tak nějaké vánoční k-popky :)


Ať morva pozná co je zač Korea

16. prosince 2012 v 16:13 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Tak máme tu další adventní neděli. Taky bych měla nasadit svému blogu nějakou vánoční náladu. No pokusím se o to, že :D Ale až později.
Přes víkend jsem měla počítač ve věčných lovištích, tak jsem nic nestíhala. Proto se ozývám až dnes. Dnešní článek věnuji asi své kamarádce z moravy, která bydlí v čechách u nás na vesnici. Před půl roke nebo možná už víc, jsem jí nakazila doramaty a k-popem. Když mluvím o nakažení, tak naprostém. Nezná nic jiného. Vždy na něco kouká, když k ní příjdu. Bohůže nevlastní takovou vymoženost, jako je internet, proto se chuděrka musí spoléhat na mě. Co si budeme povídat, nejsem nejspolehlivější :D
Včera jsem u ní byla na návštěvě. Hned ze začátku mé navštěvy mi vtiskla do ruky balíček DVD.
"Vypalíš mi tam prosím písničky?" zeptala jsem. No samozřejmě jsem řekla ano. V tom spustila proč jí nestačí jen v počítači: "Jedu k rodičům na moravu, tak tam chci poslouchat. Nevíc morava musí poznat Korejce!" No musela jsem se smát. Ona je stejnej blázen. Já to učím lidi co bydlí na Praze západ a on moravu. No prostě jsme magorky. Celé odpoledne čučíme na dorama a řešíme koho by jsme .... ( radši popisovat detaili nebudu :D, +18 ) :D
No ale tak dost keců, teď jsem hodím pár obrázků u kterých jsem se dnes zasmála...

Takhle budu vypadat já :D
GD vs PSY
A teď Big Bang
Evoluce v K-popu hellos

K-POP - The Ultimate Audition

12. prosince 2012 v 15:34 | calime
Název: K-POP - The Ultimate Audition/ K-POP Choigang Seobaibeol
Původ: Korea
Díly: 14.
Žánr: Převlek, Hudba, Romantika, Komedie

O co jde?
Ji Seung Yeončin sen je stát se profesionálním hiphoperem. Má štěstí, protože se před ní objeví dvířka, která na toto výslunní vedou. Ovšem má to jeden maličký nepodstatný háček: musí se převlékat za chlapce. Přidá se do chlapecké skupiny M2, kde leader Kang Woo Hyun skrývá svou zlobu a namyšlenost pod odzbrojujícím pohledem. A jak už to tak bývá, určitě na scénu připlují i nějaké ty city. Od koho a kam budou směřovat?

Můj názor?
Chtělo se mi zvracet, to je první co mě napadne, když slyším tenhle název. Doopravdy jsem byla u prvního dílu, tak znechucená, že to snad ani víc nešlo. Řvala jsem a trhala vlasy s otázkou: "Kde je sakra nějaká oreginalita?!" Nechtělo se mi ani věřit, že někdo je schopný vykrást všechny dobré seriali. No nakonec to tak děsivý nebylo. Postupem se to vykrádání trochu uklidnilo. No konec byl zkrácený asi o dva díli, teda si myslím, takže neočekávejte, že se to ke konci nějak hezky pohrotí. To vůbec. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale mít ráda ho nikdy stoprocentně nebudu. Už víckrát si to nepustím!

Pár obrázků:


Video:


Bad Boys - část druhá ( Block B )

10. prosince 2012 v 5:00 | calime |  Mé FF a povídky

BAD BOYS - část druhá

"Jestli jsem si někdy říkala, že nejsou schopni dodržet své slovo. Tak jsem se šeredně pletla. Peklo mi mělo právě začít v Bloku B!"

Ji Neul se probudila do hezkého zasněženého dne. Nechtělo se jí do školy, tak jí prostě vynechala. Spokojeně se převalovala v posteli. Pod okny uslyšela ostrý hvizd. Ignorovala ho. Ozval se znovu.
"Co se děje?" zamumlala rozmrzele. Někdo jí dokázal rušit tak hezké ráno. Pracně vylezla z postele a podívala se z okna co se děje. Srdce se jí na okamžik zastavilo. Rychle od okna odcouvala. Jenže si jí všimli.
"Koukej vylézt," zakřičel Zico. Ji Neul zavrtěla hlavou, jako by jí snad mohli vidět. Nevěděla co tak najednou dělat. Jak vůbec zjistili kde bydlí?!
"My jsme tě viděli," zanotoval další.
"Nepůjdeme dokud nevylezeš," poznala svůdníkův hlas.
"Sakra," zaklela. Opatrně vykoukla z okna: "Co chcete?" Naštvaně si je prohlížela. Vážně pěkní kluci, uznala v duchu.
"Zapomněla si snad na svůj trest?" zeptal se Zico. Ji Neul si skousla ret. Byli to blázni, když si mysleli, že ho jen tak příjme. Nebo ho snad dodrží!
"Jste blázni!" zabouchla okno. To ta dívka přehnala.
"Odcházíme," zavelel Zico Všichni se neochotně vydali za ním.

Ji Neul se naštvaně podívala ven. Ha, zmizeli! Zaradovala se. Konečně může jít ven. Dala si sprchu, upravila se a vydala se na nákupy. Nedošla však daleko. Zašla za první roh, když jí Block B zastoupili cestu.
"Co?" naklonila hlavu.
"Ty," zasyčel ten co jí před tím napadl první. Opět se rozeběhl. Ji Neul zaujala bojovný postoj.
"Kyungu, zastav," napomenul ho Zico. Poslechl ho. Naštvaně se k němu otočil: "Je drzá! To si nenecháme líbit, ne?!"
"Naposledy tě vyzývám, pojď s námi dobrovolně," podíval se na ní.
"Ani mě nehne," ucedila. Přitom se tvářila dost znechuceně.
"Dobře," pokrčil rameny Zico. Rozeběhl se proti ní. Připravil se na náraz, ale... Zico jí celou paží vzal za hruď. Volnou nohou jí podtrhl tu její. Ji Neul to nečekala. Na sněhu jí podklouzly nohy a začala padat. Jenže on jí nad zemí rychle zachytil. Díval se jí přímo do očí.
"Nemáš na to, aby jsi mě porazila. Pojď s námi dobrovolně a nemusíš bojovat předem prohraný boj," jeho oči vyzařovali vůdcovskou sílu. Nenašla v nich ani kousek zaváhání. Do tváří se jí vehnala červeň. Ještě že je zima, zaradovala se v duchu.
"Radši skončím v pekle než jít s vámi," odpověděla. Zico jí pustil. Tvrdě dopadla na zem. Přitom se uhodila do hlavy. Celý svět se jí zatočil.
"Kdo jí vezme?" otázal se kluků Zico.
"Třeba já," ozval se svůdce. Zico si ho změřil pohledem. Opět si zvolil cíl svého šarmu.
"Dobře, Jaehyo," souhlasil. Jaehyo jí popadl a přehodil přes rameno. Ji Neul ze ze všech sil vzpírala.
"Nedělej si to ještě horší," zašeptal k ní: "Zico, už je dost naštvaný."
Celo cestu šli mlčky. Nikomu nebylo do řeči. Ji Neul se časem přestala vzpírat. Zjistila že Jaehyo jí pevně drží, ale ne bolestivě. Připsala mu plus.
"Tady jsme doma," zahlásil jí. Otráveně se otočila, aby zahlédla o čem to mluví. Stáli před polorozpadlou budovou. Všude byla pokreslená grafity.
"Tady bydlíte?" zeptala se nevěřícně. Jaehyo jí postavil na zem.
"Ne to je jen naše klubovna," usmál se na ní červenovlasý kluk. Svraštila obočí: "Aha."
"Jsem U-Kwon," natáhl k ní ruku.
"Hm, skvělí," odignorovala to.
"Takhle by jsi se neměla chovat, když se ti někdo představuje," ozval se chladně další za ní.
"Asi jsem špatně vychovaná," pokrčila rameny.
"B-Bomb, nech jí být. Nebo jí budu muset zabít. Čím víc mluví tím víc mě štve," zavrčel Zico.
"Úžasný. Už jsi někoho zabil?" zeptala se otráveně.
"Nepokoušej ho," strčil do ní zvesela další z nich.
"A ty jsi kdo?" změřila si ho pohledem. O krok ustoupil: "Já jsem P.O. ."
"To zní skoro jako medvídek Pů," oznámila mu. Úsměv z jeho tváře zmizel.
"Já ti říkal, že je o blbé jméno," poplácal ho po rameni, poslední co ho neznala jménem.
"Jdeme dovnitř," zakňoural: "Je tady zima."
"To je Taeil. Dokáže být neskutečně otravný," zašeptal jí Jaehyo.
"Skvělí," protočila panenky. Tak tohle bude úžasně strávený čas! Nemůže se toho dočkat.

Nová SB

9. prosince 2012 v 23:45 | calime |  SB + Diplomky
Tak po čas vánočních svátků se můžu těšit novou SB Soo, které má nový blog zaměřený na Infinite. Je nováček, tak jí dejte podporu. Znáte ty začátky...já i po půj roce jsem pořád začátečnice :D Tak se mrkněte sem : http://infinite01.blog.cz/

Diplomek pro ní:


No a tak nějaké písničky od Infinite

(První písnička co jsem od nich slyšela :D )


Sníh!!

9. prosince 2012 v 15:40 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Sníh, sníh...SNIH!!!! Dobře celý ten čas jsem čekala na sníh ( u nás sněží ) abych jsem mohla dát tenhle obrázek, protože je boží!!!