Leden 2013

Paradise Ranch

22. ledna 2013 v 17:13 | calime
Název: Paradise Ranch
Původ: Korea
Díly: 16.
Žánr: Komedie, Romantika

O co jde?
Dong Joo a Da Ji tvorili voľakedy pár, ktorý vstúpil do manželstva v skorej mladosti vo veku 19 rokov. Ale toto manželstvo nevydržalo dlho a po rozvode sa každý vydal svojou cestou. Roky prešli a náhoda na seba nenechala dlho čakať. Obaja sa znova stretávajú a časom zisťujú, že ich vzájomne city ešte pretrvávajú.
akihabara.cz

Můj názor?
Strašně příjemný příběh co mi zase po dlouhé době dokázal rozbušit mé romanticko neromantické srdíčko. ChangMin tam byl úžasně roztomilý hajzlík s dobrým srdcem. No jde to k sobě :D I kdyby ten serial byl o ničem, tak on by ho dokázal vyzdvyhnout.
Naštěstí to se nestalo. Doopravdy byl příběh zajímavý a trochu netradiční. Malokdy narazím na rozvedené páry v doramech :D Taky se mi líbilo prostředí Jeju a plno koní ( ne že bych byla jejich milovní, ale -__- ) Prostě je to pro oddych. Není to nic co zatěžuje mozek ani nic podobného. Prostě si jen užíváte každý díl :)

Pár obrázků:


Video

Trochu pozdě, ale přeci aneb znovu Block B (*_*)

20. ledna 2013 v 15:11 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Jup,
tak jsem si dneska krásně projížděla videa na YT a na co jsem nenarazila! Taesry Blocku B! Njn jsou sice starší, ale přeci jenom povedený. Jinak koho máte z Blocku B nejraději? Hmmm, u mě vítězí U-Kwon <3 :D
A teď jsme se dopracovali k tomu k čemu jsou :D

Kami-sama Hajimemashita

16. ledna 2013 v 19:34 | calime
Díly: 13.
Žánr: Romantika, Komedie, Démoni, Fantasty, Podle mangy

O co jde?
Nanami je obyčajné stredoškolské dievča, no potom, čo jej otec nečakane odíde a nechá jej na krku svoje dlhy, ostáva odrazu bez strechy nad hlavou. V parku stretáva neznámeho muža menom Mikage, ktorý má veľký strach zo psov. Nanami ho "zachráni" od psa, ktorý na neho štekal, a rozpovie mu svoj príbeh. Mikage jej následne dá svoj dom ako vďaku za záchranu a Nanami prijíma ponuku len preto, lebo nemá kam ísť. Podľa mapy, nakreslenej Mikagem, príde až ku starej zanedbanej svätyni. Myslí si, že sa jedná iba o zlý žart, no nakoniec vojde dnu. Tam ju takmer zabije Tomo, líščí démon v ľudskom tele, ktorý si myslel, že sa domov po dvadsiatich rokoch konečne vrátil Mikage. Nanami privítajú dve zvláštne bytosti, Onikiri a Kotetsu, a oznamujú jej, že sa stala novou bohyňou zeme. Tomo odmieta akceptovať Nanami ako bohyňu zeme a svoju paniu, zosmiešňuje ju a nakoniec zo svätyne odíde. Svätyňa bez jeho sily však opäť upadá, a preto sa ho Nanami spolu s Onikirim a Kotetsum vydáva hľadať, aby s ním uzavrela zmluvu a priviedla ho späť.
akihabara.cz

Můj názor?
Miluji toto anime. Zbožňuji i manga....Prostě nevím si pomoc, ale je to skvělé. Tomoe je krásný démonek, hned bych si ho vzala domů :D Nanami nepatří, díky bohu, mezi natvrdlé postavy...jen je prostě "jiná". Splašené hormony....nešikovnost ( no která japonská dívka jí nemá, že? :D ). Rozhodně o vtip tu není nouze. Člověk se u toho prostě pobaví.

Pár obrázků:


Video:
(tohle jse sice zmangy, ale moc se mi to líbí - ostatní už budou z anime)


Kuroshitsuji – That Butler, Friendship (muzikál)

13. ledna 2013 v 20:28 | calime
Název: Kuroshitsuji - That Butler, Friendship
Původ: Japonsko
Žánr: Muzikal, Akce, Napětí, Nadpřirozeno, Komorníci, Komedie

O co jde?
Zdá se, že mladý hrabě Ciel Phantomhive si ani chvíli neoddechne. Protože sotva dopadl, s pomocí svého úžasného komorníka Sebastiana, sériového vraha Jacka Rozparovače, objevil se další zabiják. Ten pro změnu vraždí lidi, kteří se před nedávnem vrátili z Japonska. A aby toho nebylo málo přijíždí za Cielem neohlášená návštěva tří Japonců, z nichž dva jsou syny známého japonského výrobce hraček, takže je hrabě nemůže odmítnout. Kdo je záhadný vrah a jaký má motiv? A přijeli hosté z Japonska opravdu jen kvůli obchodním záležitostem? A co magická flétna, kterou si s sebou přivezli? Otázek je mnoho a čas se krátí.
neoexoricst.net
Můj názor?
Upřímně miluji muzikály. Viděla jsem jich plno, v tv i na živo. Ale takový jsem ještě nezažila. Neříkám, že byl úžasný ani že byl špatný. Jen překvapiví. Jsem zvyklá, že v muzikálech se více zpívá než mluví. Tady to bylo přesně naopak. Za to se mi tam však líbili ony akční scény. Ty byly výborný! Další co jsem ještě nikde neviděla. Kurňa v čechách stačí umět zpívat a tančit u nich to musí být ještě akrobati! No mazec :D Jinak postavy mají stejné povahy jako v anime, jen jsou..no živější :D Je to prostě zase něco jiného. :)
Obrázky:
Video:

Den s Block B

8. ledna 2013 v 21:14 | calime |  Den s k-pop skupinou
*_* Block B (Blockbuster) *_*

- 7 členů ( leader Zico, další Jaehyo, U-kwon, B-Bomb, Taeil, Kyung, P.O.)
- debut v roce 2011 s písničkou Freeze!
- nejmladšímu členovi je 19 ( P.O. narodil se 2.2.1993 )
- patří k naději k-popu
- alba: New Kids on The Block, Welcome to The Block, BlockbusterDalší zajímavé dorama- Flower Boy Nex Door

5. ledna 2013 v 21:13 | calime |  Všemix
Už delší dobu sleduji vývoj nejnovějšího korejského serialů. Sice si nejsem jistá, kdy má vyjít první díl, ale bude to někdy v blízké době ( doufám, že se někdo ujme překladu )

Pokud se nemílím, tak to má být o samotářské holce co ze svého pokoje pozoruje souseda (?!). No všechno je v pohodě dokud se k němu nenastěhuje podivný kluk co se vrátil z ciziny. Ten si šmíračky všimne a rozhodně si to nenechá líbit.
Aspoň tohle nějak vím :D Možná....no koukněte se na video a obrázky, které jsem poplašila :)

¨

Chceš být SB?

5. ledna 2013 v 16:53 | calime |  SB + Diplomky
Ahoj chceš být se mnou SB? Napiš mi do komentářů.

1. Tvé jméno
2. Tvé stránky
3. Co chceš za diplom - já diplomy nechci :)
4. Souhlasíš s pravidly?
5. O čem je tvůj blog?

Pravidla:
1. Aspoň jednou týdně nechat komentář ( články většinou vydávám o víkendy )
2. Samozřejmně můj blog navštěvovat :)

Odpověď dám vědět :)


Ouran Koukou Host Club

4. ledna 2013 v 19:05 | calime
Název: Ouran Koukou Host Club/Ouran High School Host Club
Původ: Japonsko
Díly: 11.dílů
Žánr: Škola, Romantika(?), Komedie, Podle mangy

O co jde?
Ouran je Střední škola pro výjimečné. Jak moc výjimečné? Ty nehorázně prachatě výjimečné. Ale Fudžioka Haruhi je trochu jiná. Není tu kvůli bohatství, ale výtečnému prospěchu. Aby si ho udržela, hledá tiché místo na učení, a tak vstoupí do Hudební místnosti číslo tři, o které si myslela, že jí ticho přinese. Naopak jí do jejího života zasela ještě větší chaos - potkala tu šest výstředních osobností, které pečují o dívky z celé školy. Ty ji tak vyděsí, že nedopatřením rozbije vázu, kterou bude muset splácet do konce života. Ovšem pokud se k nim nepřidá a nestane se taktéž hostitelem. Beztak si už téměř každý myslí, že Haruhi je chlapec…
akihabara.cz

Můj názor?
No co k tomu říct? Je to japonský a podle mangy. Komu to ještě není jasné? Dobře, tak jinak. Pokud počítáte s přehnaností, tak jste tu správně. Ano je to přehnané. Takže pokud s tím počítáte ( a to by jste měli ), tak vás to nezklame a příjemně se pobavíte. Nebo aspoň já se bavila.
Mají tam hezké ( občaš až šílené ) kostýmy. Nejlepší jsou však dvojčata, sice nejsem podpurce shonen ai či yaoi(ne že by tam něco takového bylo :D ), ale tihle jsou fakt dobří. Abych pravdu řekla, tak jsem fandila jim i v anime :D Prostě oni dva jsou nejlepší :D

Pár obrázkůVideo:
A teď mí oblíbení


Super Junior M - new singl

3. ledna 2013 v 11:27 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Ahoj,
tak jsem si tak dnes v noci brouzdala po internetu ( zatracený spánek! ) a na FB jsem uviděla fotku od SMTOWN. Nebudu to popírat....začala jsem slintat :D Já to vím, že jednou dostanu z těch krásných kluků infarkt, ale zatím jsem ještě mladá a musím si to užít, ne :D
Teď zpět....brzy ( 7.1.2013 ) můžeme očekávat nejnovější píseň od podskupiny Super Junior - Super Junior M. Píseň se jmenuje Break Down. Je to titulní píseň k jejich novému stejnojmenému albu Break Down. Nemůžu se dočkat Teaser vypadá slibně. Tak se také pokochejte, pokud jste ještě neměli čest.
Jinak co na to říkáté? Já jen křičím aaaaaaaa Siwonek!!!!! Jinak se mi písnička moc zamlouvá, jen ten teaser je moc krátký :DJsem zpět...:)

2. ledna 2013 v 17:55 | calime |  Všemix
Tak už jsem konečně pořádně zpátky :D Znovu se můžu pustit do blogu. Stejně jako začít obíhat svá SB :)
Jinak jak se vám líbí nový vzhled blog.cz ? Grrrr, já bych to rozflákala. Kde mám teď sledovat příspěvky svých SB? No??? Není to tam někde tajně založený? Já na to nepřišla :(

Jinak vám přeji hodně štěstí a takových těch věcí v novém roce.

No tento rok jsem se rozhodla udělat pár projektů na svém blogu. Nejdšív asi začnu novou rubrikou Asijské filmy, no to asi vysvětlovat nemusím. Recenze a odkazy na asijské filmy. Další bych pak chtěla dělat serii článku pod názvem Den s ..., to znamená, že si vyberu jednu skupinu o které něco zhruba napíšu a dám tam mé nejoblíbenější písničky a tak mno :D Nic moc originálního :D A poslední co bych chtěla tenhle rok vydávat za články je serie pod názvem Co se oběví skoro v každém ... ( to už jste si mohli všimnout minulý rok s článkem Co se oběví skoro v každém k-pop MV ) V tom bych chtěla pokračovat :D No tak rozhodně uvidím co mi tenhle rok přinese :D

Prozatím se loučím :) Brzy se zase oběvím :)