Duben 2013

Ach joooo

28. dubna 2013 v 13:03 | calime |  Všemix
Ahoj,
tak dneska jsem se odhodla se učit. Povím vám že to byla chyba. Už teď toho má nad hlavu a chce se mi brečet. Ještě že mě aspoň trochu zachraňuje k-pop. No prostě je to děs. Vůbec nechápu jak mě někdy napadlo, že studovat je dobrý nápad :D Proč já nešla raději pracovat? Docela by mě zajímalo co budu dělat u maturity ( asi jsem vám to neříkala, ale přijali mě na nástavbu :D ), když se hroutím už u závěreček! Ne dobře, tak přehnaně přeháním....ale stejnak je to hnus :D
No tak já jdu oběhnout SB a nechám vám tu nějaké mé milované gify <3


Jak se asi cítím?

Něco na zasmání:
Vzadu ten Leeteuk :D <3

Něco na odpolední úklid :)

27. dubna 2013 v 12:29 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Ahoj,
tak se nám to venku mračí. Má nálada, taky nějak padá pod bod nuly. Tak vyhrabuji oblečení ze skříní ( hodlám ho věnovat na charitu... jsem hotový anděl :D ) Samozřejmně u žádného úklidu nesmí chybět nějaká ta hudba, ehm, K-pop.
Jste na tom podobně? No já si pro vás připravila článek plný písniček. Novinky, starší a některé i s překladem ( např. C-Clown - ten překlad mě doopravdy zasáhl <3 ). A jak se máte vy? Copak plánujete na víkend???

Tak tohle sice není klasický K-pop, ale velmi povedený univerzální song pro K-pop....dobrý, co?

Tak teď nedávno můj miláček GD, vydal nové MV s názvem Michigo. Jedinečný, skvělý, crazy!!! <3

Nově začínající skupina History... No jejich debutovka mě zrovna nezaujala, ani ta další...ale tahle se mi doopravdy líbí. No, ostatní mají na jejich debutovku kladný názor....tak asi dobrá bude. U mě stejně od nich bude č.1 tahle:

Teď dáme prostor SHINee s jejich novou písní Why So Serious? no docela dobrá, i ve čtyřech jim to jde :). Poslední dobou jedou :) Proto sem dám i mou oblíbenou Dream Girl.

Pak tu máme Exo-K s takovou pohodářsko písní:

Tak a teď jdem na ty překlady. Všechny jsou od MayuAn.

Bad Boys - část 8

23. dubna 2013 v 21:06 | calime

BAD BOYS - část osmá

"Tak nějak nedokáži vysvětli tu bouřlivost mého srdce."

B-Bomb se opíral o nízkou zíďku u školy, kterou navštěvovala Ji Neul. Na ústech mu hrál pobavený úsměv.
"Co tu děláš?" objevila se vedle něj Ji Neul: "Není nějak brzy?" Zadíval se na tašky, které Ji Neul nesla. Jejich obědy.
"Mám hádat kde jsi včera byla?" zeptal se. Hned se jí do obličeje vehnala červeň. Skousla si ret.
"Mám hádat s kým si včera byla a co si dělal?" pokračoval. Sklonila hlavu. Vítězně se usmál: "Nikomu nic neřeknu."
"Výměnou za co?" zeptala se zostra. To ho překvapilo. Nečekal takovouhle reakci. Čekal spíš, že poděkuje nebo bude prosit ať mlčí. Ale tohle ho zaskočilo.
"Co ode mě budeš chtít?" dívala se na něj. Červeň zmizela. Teď už měla jen tvrdý neústupný výraz.
"Nic nechci," nabral dech. Ji Neul se zamračila. Nevěřila mu, i když na ní byl celou dobu hodný.
"Jen musíme být sehraný. Včera jsem vás viděl jenom já. Nikdo jiný. Ostatním jsem řekl, že jsi mi volala. Oznámila jsi mi, že nepřijdeš protože máš nějakou práci. Tak si něco vymysli," sdělil jí. Ji Neul to nechápala. Proč chce mlčet? A proč jí vůbec pomáhá?
"Proč to děláš?" zeptala se nakonec. Nedokázala najít jedinou reálnou možnost. B-Bomb se zasmál: "Dělám to pro Zica. Nic v tom nehledej."

Zico čekal spolu s ostatními na Ji Neul. Měla jim donést svačiny. Netrpělivě jí vyhlížel. Jen díky ní se mu tolik ulevilo. Jenže teď se nikde neobjevovala. Neviděl ani B-Bomba. To se mu nechtělo líbit. On byl vždycky všude v čas. Najednou ho zahlédl. B-Bomb si pomalu kráčel. V rukách měl tašky.
"Nejsou to tašky Ji Neul?" zeptal se hned Jaehyo, když k nim dorazil. Zico se po něm podíval. Cítil se vůči němu špatně. Ale nemohl svým pocitům zabránit.
"Jsou," přikývl B-Bomb: "Potkal jsem jí cestou, tak jsem řekl, že je sem donesu. Docela pospíchala."
"Aha," hlesl Zico. Také jí chtěl vidět, ale nebyl si jistý. Netušil na jaké úrovni se jejich vztah nachází. Nebo jestli vůbec nějaký ten "vztah" mezi nimi je. Třeba to dělala z lítosti. Třeba... Nechtěl se těmi myšlenkami vůbec zabývat.
"Půjdeme?" navrhl U-Kwon. Všichni se vydali do školy.

Ji Neul se unaveně vlekla ze školy. Musela jít do klubovny. Podivně se jí sevřelo srdce. Vybavil se jí obličej Zica. Toho co se na ní usmívá. Ten, který je milý. Ten...
"Nějaká zasněná," zaterasil jí cestu Jaehyo. Ji Neul se na něj udiveně podívala. Co tu dělal? Jaehyo k ní natáhl ruku. Držel v ní plechovku s colou.
"Co to?" zeptala se. Nedokázala skrýt překvapení. Usmál se: "Měl jsem cestu kolem, tak mě napadlo, že tě rovnou vyzvednu." Lež? Nevěděla jestli mu to má věřit. Přesto plechovku s vděkem přijala.
"Nečekáš tu dlouho?" prohlédla si ho. Byla zvědavá na odpověď.
"Ne, před chvíli jsem přišel," odmávl to. Lže. Teď už to bylo naprosto jasné. Plechova s colou byla teplá. Musel tam už nějakou dobu čekat.
"Aha, díky," usmála se raději.
"Není zač," odpověděl nadšeně. Ji Neul kývla hlavou ke straně: "Půjdeme?" Jaehyo rychle přikývl.
Šli bok po boku. Ji Neul to bylo trochu nepříjemné. Jaehyo měl špatný zvyk jí narušovat osobní prostor. Sice na to byla zvyklá, ale ten nepříjemný pocit se nedal odstranit.
"Proč si včera vlastně nepřišla?" promluvil po dlouhé chvíli.
"No já..." hledala správnou výmluvu: "Musela jsem ve škole pomáhat učitelce. Nevím proč si vždy vybere mě." Schválně si hlasitě povzdechla. Doufala, že není moc špatná lhářka. Vypadalo to, že si Jaehyo ničeho nevšiml. Protože se soucitně usmál: "Je to děsný co?" Přikývla. Nevěděla co na to říct.
"Ji Neul, můžu mít otázku?" řekl zase po chvíli. Musel se přemáhat. Nikdy se na to ptát nemusel. Ale tohle je něco co nikdy nezažil.
"Když řeknu ne, tak se stejně zeptáš že," zadívala se do země. Chtělo se jí utéct. Jeho chováni bylo den ode dne podivnější.
"Ty..." nevěděl jaké slova má zvolit. Byl nervózní: "Jaký typ se ti líbí?" Ji Neul svraštila čelo.
"Jakž typ? Jak to myslíš?" dělala hloupou. Cesta se jí zdála nekonečná.
"No...jako...no...myslím kluků," okamžitě své otázky zalitoval. Ji Neul se vylila červeň do tváří.
"Neuvažovala jsem o tom," odpověděla ostře. Jaehyo sebou cukl. S takovou odpovědí nepočítal.
"Neuvažovala?" vyjekl. Zadívala se na nebe: "Je to tak, že jsem o tom uvažovala. Jen jsem nedošla k názoru." Sledoval její profil. Srdce mu začalo rychle tlouct. Odvrátil od ní pohled.
"Ji Neul a co by jsi řekla na kluka jako já?"

Tančíme s Nu'est a B.A.P

21. dubna 2013 v 16:46 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Ahoj,
tak dnes se budeme věnovat tanci. No možná jste si kdysi dávno všimli článku K-Pop aneb na věku nezáleží, kde jsem popisovala jak já a má kamarádka tančíme a jak to tak nějak dopadá :D No katastrofálně. Teď ovšem by nám něco mohlo pomoct ( dobře nemyslím si, že by to mohlo pomoct, ale snaha bude xD )
K "doopravdovému" tanci by nám měli pomoct Let's Dance s Nu'est na jejich píseň Hello nebo snad boží B.A.P na jejich One Shot. Popřípadě i jiné skupiny... odkaz na všechny videa --> TU A teď k těm zlatým klučinům <3


Bad Boys - část sedmá

19. dubna 2013 v 16:54 | calime

BAD BOYS - část sedmá

"Někdy člověk věří slovům o kterých ví, že jsou to lež. Protože i za lží se může ukrývat něco co dokáže rozehřát srdce."

Zico se cítil špatně. Všechno se hroutilo jako domeček z karet. Všechny ty starosti zanechávaly na jeho zdraví slušnou stopu. Posledních pár nocí pořádně nespal. Musel na všechno myslet. Cítil se omámeně, unaveně a vyčerpaně. Nedokázal se na nic soustředit.
"Nevypadáš nejlépe," konstatoval ustaraně Kyung. Seděli spolu v klubovně. Ostatní ještě nedorazili.
"Nepřeháněj," zamumlal Zico. Hned potom zakašlal.
"Ani tohle nezní moc zdravě," zakroutil hlavou. Zico se na něj ostře podíval. Kyung vstal a povzdechl si: "Víš co. Lehni si tady a koukej se prospat. Já jdu pryč. Tak ať si v pohodě až se vrátím. Jasný?"
"Ano, mami," zavrčel nevraživě. Kyung zamával a zmizel ve dveřích. Zico si unaveně roztáhl pohovku ve které se důmyslně ukrývala matrace. Lehl si na ní. Víčka se mu začala zavírat.

Ji Neul se odhodlaně hrnula ke klubovně. Stále nepřišla na plán co dá kluky dohromady. Dnes chtěla vyzkoušet nějakou společnou aktivit. Před dveřmi se hluboce nadechla: "Tak do toho." Otevřela.
Zůstala v šoku stát ve dveřích. Nikdo tam nebyl. Až po chvíli si všimla ležící postavy. Neustále se převracela. Přišla o kousek blíž. Zalapala po dechu. Poznala Zica. Čelo měl orosené potem. Rychle na jeho čelo přiložila dlaň. Hořel. Musel mít vysokou teplotu. Ji Neul se rychle rozhlédla. Oddychla si, když uviděla deku přehozenou přes křeslo. Opatrně s ní Zico přikryla. Škubl sebou.
"Spi," zašeptala něžně. Zico se uklidnil. Ji Neul rychle odběhla pro vodu.
Přinesla misku z vodou a obkladem. Tiše se posadila na rozloženou pohovku. Vyždímala hadr. Co nejopatrněji mu ho přiložila na čelo. Jemně ho pohladila po vlasech.
"Snad budeš v pořádku," povzdechla si.
Zico pomalu otevřel oči. V šoku se posadil. Z čela mu spadl mokrý hadr. Zíral neskrývaně na Ji Neul, která se nad ním skláněla.
"Co-co..." koktal. Ji Neul se usmála: "Lehni si. Máš vysokou horečku." Jemně ho zatlačila zpět. Dál se na ní díval.
"Jak dlouho jsi tady?" zeptal se ochraptěle.
"Asi čtvrt hodiny," odpověděla.
"Proč?" nechápal. Ji Neul pokrčila rameny: "Měl jsi vysokou horečku. Nechtěla jsem tě tu nechat samotného."
"Na to jsem se neptal," zavrtěl hlavou: "Já se ptal proč se o mě staráš. Myslel jsem, že mě nesnášíš." Polkla.
"To není pravda," opanovala.
"Možná to tak bylo ze začátku. Jsi arogantní blbec, co si myslí že se svět točí jenom kolem tebe. Nebo aspoň to jsem si myslela ze začátku. Teď už si to nemyslím. Poznala jsem, že pro své blízké jsi schopen toho hodně udělat. Nejsi špatný člověk. Ale blbec jsi pořád," usmála se. Zico se ztěžka zasmál: "Taky nejsi tak hrozná, jak jsem si myslel."
"No aspoň něco pozitivního si o mě myslíš."
"Ne, jsi skvěla holka," zamumlal tiše. Ji Neul pozvedla obočí.
"Máš horečku, měl by jsi ještě spát," řekla nakonec. Zico na ní mlčenlivě hleděl. Povzdechla si: "Měla bych ti dojít pro nějaké léky." Chtěla se zvednout, ale Zicova ruka jí rychle zachytla. Tázavě se na něj ohlédla.
"Neodcházej," zašeptal. Ji Neul se s rozbušeným srdcem posadila zpět.
"Tak co můžu udělat, aby jsi se cítil lépe?" zeptala se. Zico se zamyslel.
"Když jsem byl malý," začal: "Míval jsem často teploty. V těch časech mi někdo řekl, že když držíš ruku nemocného a přeješ si aby byl zdraví, tak se uzdraví rychleji." Ji Neul se bez přemýšlení natáhla pro jeho ruku. Pevně jí stiskla. Ucítila malé škubnutí. Překvapilo ho to.
"Já si přeji, aby jsi byl co nejrychleji zdraví," usmála se. Zico jí sevřel ruku pevněji. Lehla jsi vedle něho. Jejich obličeje byly ve stejné úrovni. Dívali se na sebe. Ani jeden neuhnul pohledem.
"A teď spi," zamumlala. Sama zavřela oči. Připadalo jí, že jeho dlaň pálí. Vypaluje každičký záhyb do její. Každičký detail. Držela ho, i když věděla že je to lež...

Zico se na ní díval. Nevěřil, že dokázala, tak neskutečně rychle usnout. Po pár minutách, co vedle něj ležela, se jí dech zklidnil. Hruď se jí v pravidelných intervalech nadouvala. Na tváři měla klidný výraz. Stiskl její ruku pevněji. Najednou se lekl, že by jí mohl probudit. Nic se nestalo. Opatrně jí volnou rukou odhrnul vlasy z obličeje. ´Jako anděl´ napadlo ho. Usmál se. Takhle blízko jí se nikdy necítil. I přes horečku se cítil tak šťastný.

B-Bomb pospíchal ke klubovně. Kyung všem zavolal a pověděl jim o Zicově nemoci. Všichni byli na cestě. Měli o něj starost.
B-Bomb se zastavil před dveřmi. Opatrně otevřel. Kdyby náhodou Zico spal, ať ho neprobudí. Zarazil se šokovaně na prahu. Měl pravdu Zico spal, ale nebyl sám. Okamžitě poznal osobu vedle něj. Byla to Ji Neul. Nedokázal se hnout. Vyrušili ho až hlasy za ním. Rychle dveře zavřel.
"Co se děje?" ozval se za ním Taeil. B-Bomb se na ně otočil. Byli tam všichni.
"Spí. Nebudeme ho rušit," pokrčil rameny. Všichni přikývli.
"Ji Neul tam není?" zeptal se Jaehyo. B-Bomb okamžitě zavrtěl hlavou: "Není. Asi má nějaké mimo školní aktivity."
"To už se párkrát stalo," souhlasil U-Kwon. Jaehyo se ušklíbl: "Aspoň mohla dát vědět."
"Volala mi, že nepřijde. Neříkala proč," přešlápl B-Bomb.
"Hm, to je jedno. Co budeme ale dělat my?" zeptal se otráveně Taeil.
"Co třeba kino?" navrhl vesele P.O. Všichni souhlasně zabručeli. Vydali se pryč. B-Bomb se ještě ohlédl na zavřené dveře. Rozhodl se nechat si tohle malé tajemství prozatím pro sebe...

Bad Boys - část šestá

18. dubna 2013 v 20:40 | calime

BAD BOYS - část šestá

"Chtělo by to klid a nohy v teple. Ale já nejsem klidný člověk!"

Ji Neul cítila, že se něco stalo. Po tom co Zico s Jaehyo vrátili, tak bylo v místnosti podivné ticho. Nikdo nevěděl jak se chovat. Protože ti dva se na sebe dívali zvláštní způsobem. Jako by mezi nimi zuřil tichý boj.
"Sice nevím o co jde, ale měli by jste s tím přestat. Všem je to tady nepříjemné," podívala se na každého zvlášť Ji Neul. Zico sebou škubl.
"Do toho ti nic není," odsekl jí. Jaehyou mlčenlivě zíral do země.
"Tentokrát s ní musím souhlasit," postavil se Kyung. Všichni přikývli.
"Já sice tuším o co tady jde, ale myslím si, že rozzuřenými pohledy to nevyřešíte. Navíc to vůbec nezáleží na vás," předklonil se s tajemným úsměvem B-Bomb. Věděl nebo aspoň tušil co se stalo. Rozhodně se to muselo týkat Ji Neul. Poznal na Zicovi, že ta dívka mu není lhostejná. Stejně tak Jaehyovi. Stejně tak jemu. Začínal zjišťovat, že tohle se neblíží šťastnému konci.
"Tušíš?" vyskočil Zico a pohrdavě se zasmál. Vyznělo to zoufale: "Nic netušíš." B-Bomb v klidu vstal.
"Tuším, nejsem totiž hloupý. Jenže na rozdíl od vás jsem se o svých citech rozhodl dávno," usmál se. Nenápadně se podíval po Ji Neul. Ta si připadala úplně mimo mísu. Nedokázala říct o čem se tam vlastně baví. Klukům to ale bylo jasný. Taeil si povzdechl: "To je otrava. Chcete říct, že se hádáte kvůli tomuhle?!" Naštvaně se podíval po ní. Nechápavě zamrkala: "Tuším, že si potřebujete všichni promluvit. Tak já půjdu domů. Úkoly vám zítra ráno donesu." Všichni se po ní podívali.
"Mám pocit, že bych tu neměla být," pokrčila rameny. Zico od ní odvrátil hlavu. Ji Neul se zamračila. Zabolelo jí to. Možná to bylo tím, že jí to urazilo. Moc se tím pocitem nezabývala.
"Půjdu s tebou. Taky tu nemám co dělat," přidal se B-Bomb. Tentokrát vyskočil Jaehyo: "S tebou to má taky co dělat!"
"Já už jsem svůj názor řekl," odsekl.
"Odcházím," vzal Ji Neul za ruku a nekompromisně jí odtáhl. V klubovně nastalo ticho.
"Přeci se nebudete hádat. Nezáleží to na vás. Nebo aspoň z větší části," prolomil ticho U-Kwon. Snažil se vyznít vesele. Jenže ani jemu se to nepovedlo. Působilo to trochu zoufale.
"Pokud se jedná o dívku, neznám bratra," zadíval se Jaehyo na Zica.
"Přeháníš to," zvýšil hlas Zico. Jaehyo se usmál: "Zapomeň, že bych kvůli tobě ustoupil." Po těch slovech odešel. Nastalo dlouhé ticho. Přerušil ho až Taeil: "Je to jen holka. Prostě jí pošli pryč. Stejně tu neměla co dělat. Ničí všechno co se dá. Je nepříjemná a hloupá." Zico ho propálil pohledem: "Dávej si bacha co říkáš."
"Proč jí tedy nepošleš pryč?" zeptal se co nejklidněji Kyung. Vřelo to v něm. Ani jemu se ta situace nelíbila. Začínal Ji Neul nenávidět.
Zico dlouhou chvíli mlčel, až pak tiše promluvil: "Prostě to nejde." U-Kwon si povzdechl.
"Je to hodně zlí."

Ji Neul ležela v posteli. Nemohla usnout. Pořád jí vrtalo hlavou co se dnes s nimi dělo. Jejich nerozlučná parta se najednou tak rozpadala. Neměla z toho dobrý pocit. Někde hluboko uvnitř jí zužovala tíseň. Měla pocit, že za to může. Že se to děje kvůli ní. Ta myšlenka jí hlodala. Chtělo se jí z toho brečet. Nevěděla kdy se to přesně stalo ale začala ty kluky mít docela ráda. Každý z nich byl jiný. Zvláštní. I přes to si tak rozuměli. A teď se to mělo ztratit?
"Ne!" posadila se prudce, až jí to samotnou překvapilo.
"Nenechám to zajít, tak daleko. Něco vymyslím," zašeptala jako tichý slib do noci.

Sexy...so sexy ¤o¤

18. dubna 2013 v 15:10 | calime |  Deník praštěné K-Popistky

Ahoj,
dneska vám přináším ke krásnému slunečnému hot so sexy k-pop nebo celkově korejský boys.
Tak oběví se tu obrázky např. některých členů SuJu, Taeyang, Yoon Shi Yoon( herec ), aj.
Těšíte se?
Tak začínám....:) Hezké pokoukání ;)


A CO NĚJAKÉ VIDEJKA?

TEĎ NĚCO CO JE SEXY I KDYŽ JE TO OBLEČENÝ :D

Kuroshitsuji Movie

14. dubna 2013 v 15:43 | calime |  Všemix
Ahoj,
konečně se oběvili další novinky o Kuroshitsuji Movie! Byl zveřejněn děj, další hlavní postava! Tak jsem se dozvěděla že tento měsíc už začalo natáčení a film se má oběvit v kinech příští rok na jaře ( no dobře o tom jsem věděla ). Chcete vědět o co tam tedy půjde a kdo je další postava a jak bude vypadat? No i kdyby jste nechtěli, tak to povím :D

Děj se bude odehrávat v Asii v roce 2020 ( říkali že to bude vzdálená budoucnost, ale co :D ). Východní a západní kůltury jsou protkány zmatkem. Mladá dědička velké firmi Funtom Company, Genpou Siori je i pokračovatelka rodu Phantomvile. Aby mohla převzít vedení firmy, tak se převlékne za chlapce a přejmenuje se na Kiyoharu ( firmu můžou védst pouze mužští potomci ). Kiyoharu (Siori) opět pracuje pro královnu a řeší závažné problémy. V srdci ovšem chce vykonat pomstu ( nějak jsem z textu nepochopila nebo to tam ani nepsali na kom ), k pomoci a ochraně přivolá démonického sluhu Sebastiána Michaelis ( Mizushima Hiro ). Uzavře s ním smlouvu, že pokud vykoná svou pomstu, tak on může pozřít její duši.

A kdo se ujal role Genpou Siori alias Kiyoharu? --> Gouriki Ayame, která hrála např. v Mirai Nikki -Another: World-, IS - Otoko Demo Onna Demo Nai Sei -, aj.
K tomuto filmovému počinu se vyjádřila :"Jsem velmi nervózní. Vzhledem k tomu že má role je žena, která se převléká za muže. Přemýšlím o mnoha způsobech jak se na roli připravit."



Co mě poslední dobou zaujalo?

13. dubna 2013 v 18:18 | calime |  Všemix
Ahoj,
Tak jsem zase po nějaké době s věcmi co mě zaujaly. Vím, že se tu nějak poslední dobou neukazuji. A když už jo, tak se svými FF. Ale teď už se budu snažit, přidávat sem opět nějaké ty "články". Tak začneme tím co mě v posledních dnech zaujalo.

1) Sice starší písnička, ale moc si jí teď jedu. Je skvělá, boží atd. No uznejte :D Ajoo - Paparazzi a k tomu přihodím i písničku z ISWAK, seriál je tedy plný krásných písniček, ale tak házet sem všechny nebudu :)

2) Tak dneškem největší novinka hudební novinka PSY - Gentleman , tak trošku se o něm říka že je to pokračování Gangam styl. No rozhodně se tam oběvují staré známé tváře. Já osobně jsem se docela u toho videoklipu pobavila. Taký hajzlík.... No myslíte že to bude mít stejný efekt jako GS?

3) Tak teď co se mi líbí....líbilo ve světě doram a seriálů. No rozhodně teď u mě vyhrává japonské dorama Rich Man, Poor Woman. Nevím, proč si mě tak získal, ale je skvělé :) Další na seznamu Hotaru no Hikari....no u toho si nejsem tak jistá, ale zatím je docela dobré. Po něm, taktéž japonské Himitsu no hanazono. Na to jsem hodně zvědavá. Začátek to mělo slibný ( bohůžel jsem k tomu nemohla nejít žádné dobré video... :/ )

6) Co třeba celé CD na YT? Je jich tam plno, pro teď mě zaujalo CN Blue ReBLUE...

5) A nějaké ty gify :)


Pomluva - part 16

8. dubna 2013 v 17:00 | calime |  Mé FF a povídky

Tak snad se vám tahle FF líbila. Jestli ano, tak mi tu zanechejte komentář. Určitě mě potěší :)

POMLUVA - část šestnáctá - poslední

Uběhlo půl roku od toho dne. Tenkrát jsem se dozvěděla, že matčin stav se rapidně zhoršil. Ani prášky už nezabíraly jak měly. Musela jsem jí umístit do domu pro pacienty s tou nemocí. Dala jsem v práci výpověď a přestěhovala se k tomu domu blíž. Chodila jsem za matkou každý den.
Rozhodla jsem se udělat tlustou čáru za svou minulostí. Chtěla jsem zanechat své city v tom bytě. Rozhodla jsem se, že už nikdy s agenturou a jejími pracovníky nebudu mít nic společného. Zapomenu na Beast i na Nuest. Chtěla jsem vymazat Dong Woonovu tvář z paměti. I přesto se mi jeho tvář vybavovala každou volnou sekundu. Proto jsem pracovala mnohem víc než je zdrávo. Jenž vzpomínky se neustále vracely. Když jsem zaslechla jejich píseň nebo je zahlédla v televizi. I běžné věci mi ho připomínaly. Věděla jsem, že už ho nikdy neuvidím. Už nemáme nic společného.
Dong Woon týden po tom co jsem odešla oznámil, že jsem nedokázala vydržet tlak medií a proto jsme se rozešli. Měl zdlouhavou řeč o tom, jak náš vztah byl krásný. Že navždy zůstanu v jeho srdci Nevěděla jsem jestli to myslí upřímně nebo prostě jen leže. Ale i tak jsem to obrečela. On v mém srdci zůstane navždy. Tím jsem si byla jistá.

Stála jsem před agenturou. Věděla jsem, že bych tam být neměla. Ale musela jsem. Bývala šéfová si mě zavolala. Měla jsem tam nějaké osobní věci. Konečně jsem po půl roce měla trochu volného času abych si je vyzvedla. Šéfová si se mnou také chtěla popovídat. Modlila jsem se ať nikoho nepotkám. Kolena se mi klepala. Nedokázala jsem se donutit vejít. Bála jsem se.
"Tiny?" ozvalo se za mnou. Polil mě ledový pot. Sakra. Věděla jsem, že to takhle dopadne.
"Ahoj," otočila jsem se k JR. Překvapeně se na mě díval. Chvíli jsme tiše stáli. Pak mě z ničeho nic objal.
"Myslel jsem, že už tě nikdy neuvidím," zašeptal mi do vlasů. Jemně jsem se odtáhla: "Ráda tě vidím." Hruď se mi stáhla úzkostí. Nechtěla jsem vzpomínat. Každá vzpomínka obsahovala Dong Woona.
"Kam jsi zmizela? Měl jsem o tebe strach!" mluvil příliš rychle. Povzdechla jsem si.
"Moc se omlouvám, že jsi si musel dělat starosti," hluboce jsem se uklonila.
"Co to děláš?" zamrkal překvapeně. Narovnala jsem se: "Omlouvám se."
"To nemusíš. Nechceš si jít někam promluvit?" zeptal se. Nervózně se rozhlédl.
"Promiň, ale ne," zavrtěla jsem hlavou: "Jsem tu jenom na skok. Musím si tu vyzvednout nějaké věci."
"Aha, to je škoda. A co jindy?" navrhl. Povzdechla jsem si.
"JR, vážně mě mé chování mrzí, ale už nechci mít s tímhle místem nic společného. Jsou to bolestné vzpomínky. Navíc jsem hodně vytížený člověk." JR sklonil hlavu: "Aha, chápu."
"No nevadí," narovnal se s úsměvem. Taky jsem se usmála.
"Mohl by jsi za mě pozdravovat ostatní?" zeptala jsem se. Přikývl.
"Moc děkuji a teď už půjdu," kývla jsem ke dveřím. Usmál se: "Chápu."
"Tak asi sbohem," rozloučila jsem se.
"Sbohem," zašeptal. Pomalým krokem jsem se od něj vzdalovala. Bodlo mě u srdce Mrzelo mě, že to nakonec muselo všechno tak skončit. Je to smutný konec. Až moc smutný.

Stála jsem na zastávce. V rukách jsem držela krabici se svými věcmi. Ty roky v agentuře se vešly nakonec do jedné krabice. Mrzelo mě to. Smutně jsem si povzdechla. Tohle je doopravdy konec. Teď se už jen musím dostat domů a bude to definitivní. Chtěla jsem se podívat na hodinky na pravém zápěstí. Bezděky jsem naklonila ruku. Krabice mi vyklouzla. Veškerý obsah se vysypal na zem. Zaklela jsem.
"Tohle není možné!" nadávala jsem po tichu. Rychle jsem si klekla a začala sbírat své věci.
"Jsi pořád stejná," ozvalo se nade mnou: "Nervní, když věci nejdou, tak jak by měly." Podívala jsem se nahoru. Srdce si mi zastavilo.
"Neřekneš ani ahoj?" usmál se na mě Dong Woon. Šokovaně jsem se posadila na zem. Do očí se mi vlily slzy. Dong Woon vytřeštil oči a sklonil se ke mě.
"Jsi v pořádku?" zeptal se zamračeně. Zavrtěla jsem hlavou. To se mi jen zdá? To není pravda že? Natáhla jsem k jeho tváři ruku. Přivřel oči: "Scházel jsem ti?" V hlase měl pobavení, ale i něžnost. První slza mi stekla po líci.
"Ty jsi mi moc scházela, Tiny," usmál se ještě víc. Bez váhání jsem mu skočila kolem krku. Nečekal to, tak jsme oba dopadli na zem. Leželi jsme vedle sebe. Teď už jsem brečela.
"Moc jsi mi scházel," zavzlykala jsem. Dong Woon se překulil nade mě.
"Ani nevíš, jak to rád slyším," zadíval se mi do očí: "Ani si nedokážeš představit co jsem cítil, když jsi zmizela."
"Ale umím," zašeptala jsem. Přitáhla jsem si ho ke své tváři.
"Neuvěřitelnou bolest a touhu," přivřela jsem oči. Vyložil si to správně. Jemně se přitiskl na mé rty. Mě to nestačilo. Hladově jsem ho začala líbat. Vycítila jsem, že i on je hladový. Vychutnávala jsem si každý pohyb naších rtů. Tu blízkost, která mi mohla roztrhat moji hruď. Dong Woon se odtáhl: "Zůstaneš se mnou?"
"Miluji tě," znovu jsem ho políbila. Myslím, že takhle to má být. Že takhle to má zůstat navždy...