Červen 2013

Jsem zpět v celé své parádě :)

30. června 2013 v 18:47 | calime |  Deník praštěné K-Popistky

Ahoj,

vážně jsem tu dlouhou dobu nebyla. Moc děkuji, že jste mě nevyřadili ze svých
SB-ček. Je mi líto, že jsem tak dlouho nemohla na vaše blogy. Určitě jste za tu dobu měli plno skvělých článků a já o všechny přšla :( No teď už se ale vám můžu věnovat. Teda věnovat se i svému blogu. Co mám tedy v plánu? Rozhodně rozšířit recenze na doramy a filmy! Do toho se snad pořádně pustím. Také mám v plánu pokračovat se svýmy FF. Zrovna včéra sem přibyli dvě nové, které jsem sesmolila během volných chvil bez netu.
Jedna je jednorázovka jménem Nenáviděná a druhá je tří dílná kapitolovka Illusion. Tak to je zatím vše co jsem chtěla nějak říct. Dále v článku budu psát o tom co se v poslední době u mě událo a tak. Tak když budete mít chuť, tak článek rozklikněte :)


Illusion

29. června 2013 v 12:28 | calime |  Fanfiction by Me *Calime*

Kdo? Minho ( SHINee)
Stav? Dokončeno
Pozn. Původně to bylo vymyšlený ještě dávno před tím MV, ale nebyl v téhle FF úplně jasný děj. Pointa stejná. No díky MV mi tam sedla skvěle postava a dokonce mi to doladilo děj, což bylo skvělé.

Někdy je hranice mezi realitou a ilusí tenká. Hana je dívka co celý život jen snila. Realite jí nezajímala. Co když ale přestane rozeznávat co je realita a co není?


Illusion - part 3 poslední

29. června 2013 v 12:18 | calime

ILLUSION - část třetí "Pohled třetí-Hana"

Bylo mi mizerně. Ani slovy se nedalo popsat jak mi je. Nedokázala jsem se na nic soustředit. Pořád jsem se vracela k mým ilusím s Minhem. Ty chvíle jsem milovala, ale... Mé sny nebyly realita. Začal ve mě hlodat pocit, že takhle vážně nejde žít. Že tohle není správné. Pokaždé když jsem na to pomyslela, tak se mi sevřelo srdce. Nedokážu v tom pokračovat. Už jsem nedokázala rozpoznat co je realita a co sen. Rozhodla jsem se, že to takhle dál nejde.

Illusion - part 2

29. června 2013 v 12:18 | calime

ILLUSION - část druhá "Pohled druhý-Minho"

Vracel jsem se domů unavený. Ale i přes svoji únavu jsem byl nedočkavý a natěšený. Už víc než měsíc se mi zdá o té dívce. Moje Dream Girl. Nikdy ten sen není stejný. Pokaždé je to jinak. Jediné co zůstává jsem já, ona a ten stejný pokoj. To místo jsem začal milovat. Možná nejen to místo, ale i jeho protivnou roztomilou urážlivou sladkou obyvatelku.
"Zase pospícháš spát?" podíval se na mě z kuchyně Onew. Jen jsem na něj mávl rukou. První cíl - koupelna. Poté hned postel. Neustále jsem se obracel dokud jsem neusnul.


Illusion - part 1

29. června 2013 v 12:17 | calime

ILLUSION - část první "První pohled-Hana"

Každý máme své představy, sny a touhy. Někdo má fantazii větší někdo menší... Já jí mám extrémní. Už od mala jsem jí měla obrovskou. Hodiny jsem si hrála s vytvářením vlastních světů. Vždy odlišná od ostatních. Proto se mi mnoho vrstevníků vyhýbalo a mnoho dalších mě týralo. Dospělo to k mému úplnému odstřihnutí od světa. Stala se ze mě dívka co znala jen čtyři věci. Školu, domov, iluze a hlavně k-pop. Tyhle věci tvořily můj celý život.

Nenáviděná

29. června 2013 v 11:18 | calime

Nenáviděná by *Calime*

Podpatky hlasitě klapali po prázdné místnosti v pravidelných intervalech. Sem a tam. Dívka v černém se odrážela v zrcadle. Dlouhými nehty se ho dotýkala. Na chvíli se zastavila. Zhluboka se nadechla. Na dálkovém ovládači zmáčkla tlačítko play a ovladač odložila.
Pomalým krokem došla doprostřed místnosti. Zahleděla se do zrcadla. První tón-ladně zakroužila zápěstím. Druhý tón-její ruka se pohybovala až po loket. Třetí tón-ladně pohybovala celou rukou. To samé udělala i na druhé ruce. Pak se začala pohybovat v rytmu písně celá. Tančila. Nevnímala cizí oči co jí sledovaly.