Červenec 2013

Co nám přinesl červenec?

31. července 2013 v 19:47 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Zdravím všicí :)
Pro dnešek tu mám dvě věci co chci udělat. Za prvé přivítat nové SB Miyu do rodinky. Její blog se zaměřuje na k-pop a FF, typla bych že yaoi :) Odkaz zde -> http://miyana.blog.cz/. Má vážně hezký blog, určitě se mrkněte ;-)
A za druhé jsem se rozhodla jsem nějak nacpat všechny pánské MV co se za tento měsí objevily. U některých si nejsem tak jistá, ale u většiny ano. Tak se pokochejte, jestli vám něco neuteklo :)

No. 1 ty co staly mýma srdcovkama!
No prostě jsem u toho slintala :D A ještě na stejné úrovni toto ( i s krásným překladem )

No. 2
Tak tahle písnička mě zaujala hned na poprvé. Je skvělá!

No. 3
I když jsou moje B.A.P. moji oblíbenci na první misto to nestačí, ale stejně jsou boží.

No. 4
Ještě jsem si jí pořádně neoposlouchala, ale také je výborná.

No. 5
Infinite mi nikdy nic moc neříkaly, ale já taky neříkám, že je to špatná písnička :) Je hezká
SuJu mě bohůžel moc nezaujali, tak trochu na mě má japonština uspávací efekt a ještě k tomu ta melodie. Ale je to melodický a příjemný na poslech. Takže ani je nebudu kritizovat.

A teď ty u kterých si nejsem jistá, ale měly údajně vycházet tenhle měsíc. Tak asi jo :D
No tihle zatím neměli šanci mě zklama a i tahle píseň se mi od nich líbí i když je v podstatě o ničem :D
Tak tohle bylo pro mě nejvetším překvapení. Tu písničku znám už dlouho, jen tady zní trochu jinak a prezentují jí, jako že vyšla teď někdy. Vážně nevím :D

Jestli jsem na něco zapomněla, tak se omlouvám už tak je to dost úžasných a neskutečných písní <3 *rozpouští se do neidentifikovetelný tekutiny pod stůl*

Ufff, videa videa!!!

30. července 2013 v 22:12 | calime |  Všemix
Ahoj,
fuj taky u vás je takové vedro? Po oběhnutí SB-ček jsem zjistila, že ano :D Jak vedra trávíte? Já pro zachování bělejší kůže * už teď je černá dost* trávím zavřená ve svém pokoji. Teda o víkendu mě bráška svezl na koupaliště tak aspoň nějaké "pozdvižení".
Jednu výhodu tohle má. Našla jsem si pár hezkých videi o které se chci s vámi podělit. Doufám, že aspoň některé vás pobaví :)
Tak pac a pusu a užívejte si tepla :)

* ehm, nevím jaká ba bala moje reakce :D *

* Aneb jak si SuJu užívájí léto *

* Omluvte tu kvalitu, lepší jsem nenašla. No není Geun Suk s těmi dredy boží??? (¤_¤) *

* I wanna Dance pokojová verze <3 *

* Krásná verze, stejně jako originál *

* Neskutečně jsem se do téhle písničky zamilovala <3<3<3 Dokonalost *

B.A.P.aradise part 6

30. července 2013 v 21:53 | calime

B.A.P.aradise - part 6

Seděla jsem v autě před domem Young Jeaho rodičů. Dala jsem mu dvě hodiny času. Později, už by mohl být problém. V kapse mi začal vibrovat mobil jako zblázněný.
"Prosím, tady manažerka B.A.P.," automaticky jsem se představila.
"Kdy, pro bůh, jste? Chcete oba zabít!" myslela jsem, že mi upadne ucho přes Banguv křik.
"Můžeš se ztišit? Prasknou mi bubínky," zamumlala jsem. Slyšela jsem, jak se zhluboka nadechl.
"Stalo se něco?" zeptala jsem se.
"Stalo se něco?" šílel: "Jasně! Jdu se na vás podívat a nikoho nenajdu. Co myslíš, že se asi stalo?!"


Den s B.A.P.

30. července 2013 v 15:37 | calime |  Den s k-pop skupinou
*_* B.A.P. *_*

- 6 členů ( Bang - Bang Yong Guk, Himchan - Kim Him Chan, Moon Jong Up, Jung Dae Hyun, Yoo Young Jae, Zelo - Choi Jun Hong )
- debut v roce 2012 s písní Warrior
- nejmladší člen Zelo ( 15.10.1996 )
- Název B.A.P. je zkratka z jejich celého jména Best Absolute Perfect ( v překladu Nejlepší absolutně perfektní ? No asi nějak tak...a nejsou snad takový? :D ). Jejich fans se nazývají Babyz a maskot Motoki. Každý člen má svého matokiho.
- alba: Warrior, Power, No Mercy, Crash, Stop it, One shot, Coffes Shop ( Všechny cd jsem nalšla na uloz.to kdyby někdo měl zájem (¤_¤) )


Jufůůů, další člen do rodinky :)

25. července 2013 v 22:08 | calime |  SB + Diplomky
Jejky,
tak dnes se mi ozvala fipolka, že by se chtěla stát moji SB! Jééé, mám z toho vážně radost! Pro ty co fipolku neznají, tak je to skvělá překladatela a rozhodně všem doporučuji se podívat na její blog -> http://fipolka-preklady.blog.cz/! Jako přání na diplomek si vybrala Kima Jae Joonga <3 No už je hotový! Jen mám pocit, že je trochu "odfláknutý", ale vážně jsem se snažila. Důvod? Zítra totiž odjíždím, tak jsem to chtěla stíhnout ještě dnes :) Tak i tak doufám, že se bude líbit :)
Vítej u mě v rodince fipolko! :-)

Diplomek pro Tebe :)

A ještě jsem se zapomněla pochlubit diplomkem co jsem dostala od Namikaze Sadako. Moc děkuji!!!


Miss Rose

23. července 2013 v 21:37 | calime
Název: Miss Rose/Luo Si Xiao Jie Yao Chu Jia
Původ: Taiwan
Díly: 23.
Žánr: Romantika, Komedie

O co jde?
Dívce Luo Si Yi (Megan Lai) věštkyně předpoví, že je odsouzena ke staropanenství. Luo Si se v afektu s vědmou vsadí, že pokud si v průběhu roku nenajde přítele a následně se nevdá, zaplatí jí milion dolarů. Ve stejné době se na scéně objeví i Gao Cheng Kuan (Roy Qiu), jako nový zástupce ředitele a Luo Si se stává jeho asistentkou. Zprvu se hlavní hrdinové dvakrát nemusí, ale po nějakém čase a společně strávených chvílích se v nich probudí láska. Za Kuanovými zády však stojí stále jeho snoubenka Vivian a snaží se je rozdělit. ¨
(akihabara.cz)

Můj názor?
Aaaa, vážně jsem se bavila. Mám takový pocit, že taiwanci ze všeho nejlépe umí znechutit vám postavu, kterou nemáte mít rádi.Prostě jim ti záporáci neskutečně jdou. Proč to říkám? V tomhle seriálu bylo hned několik záporáků. Pokud bych měla počítat, tak asi šest sedm a ještě postavy co jsem neměla ráda já ( rodina miss Rose :D ). Ale i přes ten počet mě neoblíbených postav to bylo skvělé. Nádherný ( nebo aspoň mě se moc líbil ) zástupce manažera a jeho roztomilý pomocníček. I miss Rose byla hezká. Jako celek to bylo skvělé. Nechyběl vtip ani romantika. Navíc to mělo docela chytlavou hlavní písničku. Takže hepšuk, hepšuk :-)

Obrázky

Video

B.A.P.aradise part 5

23. července 2013 v 21:33 | calime

B.A.P.aradise - part 5


"Co se děje? Jsi poslední dobou bledá," posadil se ke mě Bang ve zkušebně. Povzdechla jsem si. Od té hádky před dvěma dny jsem s přítelem nemluvila. Odmítá mi všechny hovory. Ale nechtěla jsem zatahovat své osobní problémy do práce. Raději jsem změnila téma: "Já jsem v pořádku. Větší starost mi dělá Young Jae. Od toho jeho ranního telefonátu je nějaký divný." Zadívala jsem se jeho směrem. Seděl v koutě místnosti, daleko od ostatních. Na čele se mu rýsovala vráska, jak nad něčím přemýšlel. Bang si Jaeho taky prohlížel.
"Nic nám neřekl. Dělá mi taky starosti," pokrčil rameny.
"Sand bude v pořádku," zamračila jsem se.
"Pokračujeme!" zvedl se Zelo. Bang se usmál: "Vážně horlivý. Poslední dobou až moc."

B.A.P.aradise part 4

20. července 2013 v 21:23 | calime

Tak ten dnešní díl je taková slátanína. Abych pravdu řekla pro mě je jedno velké překvapení. Vůbec jsem totiž s touhle kapitolou a tímhle během věcí nepočítala. A pak, že autoři nemůžou být překvapení :D Tak doufám, že se vám to bude líbit. A ano, hejbla jsem sebou jak jsem slíbila Sarang, tak doufám, že budeš spokojená :D Tak jdeme na to...přeji příjemné počtení :)

B.A.P.aradise - part 4

Zastavili jsme u malé restaurace. Rychle jsme vběhli dovnitř. Sedělo tam jen pár lidí. Vypadalo to na stále hosty. Posadili jsme se ke stolu. Divila jsem se, že jsme se na ty dvě lavice všichni vešli.
"No zrovna luxusní to tady není, ale najíst se tu dá," rozhlídl se Himchan. Natáhla jsem se po jídelním lístku, co by uprostřed stolu. Marně jsem se ho pokoušela uchopit. Přes Banga jsem na něj nedosáhla.
"Kdybys řekla, tak bych ti ho podal," usmál se na mě. Opřela jsem se a založila si ruce na prsou.
"Ehm, na," přede mnou přistál jídelní lístek. Podívala jsem se na Zela, který seděl naproti mě. Díval se nezaujatě z okna. Bang si povzdechl: "Kazí mi zábavu tenhle maknae."

No more Dream?

20. července 2013 v 19:25 | calime |  Malá maličkost unni
Ahoj, ahoj,
tak jsem tu po pár dnech. Ach jo. Poslední dobou se mi nijak nic nedaří. Věřte nebo ne. Dokonce i moje věrná společnice inspirace mě opustila. Ve svých FF nedokážu napsat ani písmenko. Bože chce se mi z toho brečet. To nějak překonám. Jsem velká holka :D
Ale tak o čem jsem to chtěla mluvit? Jo, o ne zas tak starý písničce. Dnes jsem na ní narazila s českým překladem. A vážně mě vzala za srdce a donutila popřemýšlet. Jaký je můj sen? Doopravdy jsem taková jak zpívají a nebo mám svůj sen za kterým si jdu? Ha, jaká namáhavá odpověď. Zamyslela jsem se. Ano, mám sen. Jaký? Chci se stát spisovatelkou. Aspoň jednou jedinkrát vydat knihu. Co pro to dělám? Píšu povídky a ff. Doopravdy mě to dovede k mému cíly? Netuším.
Je to tak jak zpívají. Od mých snů mě odvádí rodiče, škola a mé okolí. Jedinou podporu mám ve vás co čtou mé FF a nechávají mi komentáře. Vždy jsem potěšená a nadšená psát dál. Svýho snu jsem se ještě nevzdala a to ho mám od 13 let. Určitě jsem udělala i pokroky. Jen pořád mi něco chybí... Něco co bych měla mít. Ale co to je? Vytvalost? Ctižádost? Talent? Nebo mi v tom všem brání podceňování a mé vlastní podvědomí, které mi říká že to není dobré?
Měla bych si najít jiný sen? Měla bych se vzdát toho takřka nemožného snu? Ne, ještě je brzy a jsem mladá na to abych se ho vzdala. Je to můj jediný pořádný sen a kdybych o něj přišla, tak už to nebudu já. Budu jen další ovečka ve stádě bez snů a cílů.
A proto. Jáký máte sen? Zapřemýšleli jste? :)