Září 2013

Hepčuk, hepčuk...

28. září 2013 v 15:22 | calime |  Všemix
Green Tea by Kanko Tak, jsem opět po nějaké době tu...
Jak napovídá název, tak jsem namocná. No dobře už je mi lépe než v týdnu...ale stále jsem unavená. Vážně jsem z toho celá špatná a tak čajčkuju :D Musím říct, že chodit do školy s nemocí je vážně děsivá věc. Z tohohle týdnu mám uplně prázdou díru. Netuším co jsme se učili. Dokonce mi učitelky pravidelně říkaly, že je mi špatně jako bych to snad sama nevěděla :D Jediné co mě tenhle týden zachránilo, tak to, že v úterý jsem byla na předpremieře muzikálu Mata-Hari ( bylo to vážně krásné! ), ve štředu jsem šla o dvě hodiny dřív ( fakt mi bylo zle ) a ve čtvrtek jsme šli po třetí hodině domů...netopilo nám topení! Všichni byli viditelně nadšení :D I učitelky jásaly, že se jde domů.

Tak jsem nakonec nějak ten týden přežila a teď už budu dožívat. :D Jinak teď jdu oběhnout své SB...Mimochodem mám nové SB! Kesie-chan píše yaoi povídky a zabývá se anime. Tak se určitě mrkněte kdo jí nezná :) http://snowy7.blog.cz/
A teď už k mému blogu...Včera jsem předělala seznam SB a AFFS, pár lidí jsem vymázla a pár jich zapsala. Rozhodně jsem si to udělala přehlednější :D Další věc: dnes přibyly nové recenze na doramy - taiwanský Skip Beat, japonský Switch Girl!!, a korejské Big a Brilliant Legacy! A ještě abych nezapomněla na dnes nově zveřejněnou kapitolu B.A.P.aradise!!! :)

Přeji hezký den, Calime :)


Big

28. září 2013 v 14:56 | calime
Název: Big
Původ: Korea
Díly: 16.
Žánr: Romantika, komedie, mystery


Brilliant Legacy

28. září 2013 v 14:55 | calime
Název: Chanranhan Yusan/Shining Inheritance / Brilliant Legacy / Beautiful Legacy
Původ: Korea
Díly: 28.
Žánr: Romantika, Drama, Rodinné


Switch Girl!!

28. září 2013 v 14:55 | calime
Název: Switch Girl!!
Původ: Japonsko
Díly: 8.
Žánr: Komedie, Romantika, Škola


O co jde?
Tamija Nika je ve škole krásnou, milou dívkou, kterou má každý rád. Kdežto když dorazí domů, vše se změní - celá její osobnost se obrátí naruby a z pohledné a příjemné dívky se stane holčina ve vytahaném svetru, válející se doma, hrající hry a čtoucí mangy. Do školy ale přijde nový žák, který její tajemství objeví. On má vlastně tajemství stejné, ale naruby: ve škole je jako otrhanec, ale mimo ni se z něj stává pomalu model. Proč? Co se za jejich podivínským chování skrývá?
( akihabara.cz )

Můj názor?
Pff, co k tomu říct? Japonská komedie...K tomu snad už víc ani říct nejde :D Ne, kecám. Dorama byla v celku vtipné ( místy až vážně nechutné :D - Sakra komu se v pokoji válí chlupy z ... :-x ). Tamijiny změny byly neskutečné. Z krásky zvíře. Zato její "ošklivý" spolužák se změní v roztomilouše.
Rozhodně se mi líbil ten konec. Ale díky bohu, že to má jen osm dílů. Kdyby to bylo delší, tak by to ztrácelo na kvalitě. Má to sice druhou serii, ale slyšela jsem, ža je nic moc. Spíš nic, než moc.
Takže na závěr...Je to doráma na pobavení bez hlubšího děje nebo záměru. Člověk si u toho odpočine a pobaví.

Obrázky

Video

Extravagant Challenge

28. září 2013 v 14:54 | calime
Název: Hua Li De Tiao Zhan / Extravagant Challenge / Skip Beat! / Glamorous Challenge
Původ: Taiwan
Díly: 15.
Žánr: Romantika, Komedie, Podle mangy, Pracovní prostředí


B.A.P.aradise part 13

28. září 2013 v 14:52 | calime

*Tak tentorát tu další dílek máme později...Proč? Protože mi skoro celý týden na intru nešel net. Měla jsem to napsané už v pondělí! Fuj je to hnus, tak to zveřejním aspoň dnes. Omlouvám se za čekání...*

B.A.P.aradise - part 13
Od natáčení MV uběhlo už pár dní. Kluci se spolu udobřili, tak trochu díky mé pomoci. Ne, nechci se chválit. Zase spolu skvěle vycházeli. Tím jsem se opět stala terče jejich vtípků. Ale i tak jsem byla ráda. Konečně byli v pořádku. To se nedalo říct o mě. V mé hlavě, v mém srdci se neustále objevoval Sung Woon. Přes noci, když jsem byla sama, tak jsem nedokázala zabránit pláči. Pořád jsem se od něj nedokázala odpoutat. Pořád byl ve mě. Nechtěla jsem aby to B.A.P. viděli.

Zrušte školu!!!!

20. září 2013 v 15:39 | calime |  Všemix
Pffff,
jsem neskutečně unavená, že to ani není možné. Každodeně na energiťákách a kávě! Školy až nad hlavu. Písemka za písemkou a to pokaždé tvrdí, že nám to minulou hodinu říkali! Hlavní je že to skoro nikdo nebo vůbec nikdo nepostřehl. Tak si říkám, že je dobře, že mám aspoň obstojnou paměť a uhraju to na dvojky či trojky. Takže to by mi ani tak nevadilo.
Mnohem horší je .... že jsem si vůbec nesedla se třídou! Bože je to banda dětí! Říkam si jestli jim je vůbec aspoň devatenáct! Chovají se jako malí spratci! Šílím z toho. Nemám si tam s kým povídat ( dobře mám tam dvě spolužačky z dřívějška, ale...). Tfuj, tfuj....No nic omlouvám se potřebovala jsem si postěžovat. A jak se máte vy? Taky ze školy šílíte jako já???? >.<

Takhle vypadám, když se pátek vrátím domů z intru :D

B.A.P.aradise part 12

17. září 2013 v 15:56 | calime

Tak je tu další kapitolka :) Musím uznat, že ač to má 12 kapitol, tak je to prozátím jedna z nejdelších mých povídek! Ve wordu jsem na 23 stránce O_o Je to divný...A to si tak říká, že jsem vlastn k pořádnému ději ještě nepřešla :D No uvidíme, jak dlouhé to nakonec bude.
No nic užíjte si dnešní kapitolku. Vaše Calime :)

B.A.P.aradise - part 12
První den natáčení se chýlil ke konci. Byla jsem unavená. Měla jsem pocit, že se mi snad rozskočí hlava. Neustále se mi do myšlenek vkrádal Sung Woon. Zároveň jsem přemýšlela nad způsobem jak usmířit B.A.P.. Měla jsem toho dost.

Jak jsem ke štěstí přišla...

15. září 2013 v 17:36 | calime |  Malá maličkost unni
Ahoj všichní,
Dlouho jsem přemýšlela co že to smotám dohromady. Vůbec nic mě poslední dobou nebaví. Ani tenhle blog :( Dokonce i přemýšlí o zrušení, ale asi by mi bez něj bylo smutno :D
No nic. Tak mě tak napadlo, že bych mohla napsat o tom jak jsem se dostala celkově do tohohle světa anime, dorám a k-popu. Chcete to vědět? Jestli ano, tak čtěte dál....jestli ne, tak to číst nemusíte, že :D Tak jdem na to....Yamato Nadeshiko Shichi Henge

13. září 2013 v 17:12 | calime
Díly: 25.
Žánr: Komedie, Škola, Bishouen, Podle mangy