Listopad 2013

He Was Cool

25. listopadu 2013 v 14:57 | calime
Název: He Was Cool/Geunomeun meoshisseotda
Původ: Korea
Žánr: Romantika, Škola, Komedie, Drama

>.< Auč!

25. listopadu 2013 v 14:38 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Ahojty,
há vím, zase jsem tu dlouhou nebyla. Fňuk, fňuk. Jsem idiot, ale nemám čas. Internet na intru mi jaksi povětšinu času nefunkuje, navíc lidi okolo mě mají pocit, že by se semnou měli bavit :D Je to divný. Navíc ještě dokoukávám nějaký doráma a připravuji k tomu recenze.
Pfff, zní to všechno jako výmluvy a co teprve to klišé co se mi stalo minulý týden! Takhle si ráno vstávám z postele a nejdnou křup křup a hotovo. Zablokovala se mi krční páteř, že jsem hlavou nemohla ani otočit! Nezbylo mi nic jiného než jet k doktorce, která mi předepsala tři druhy prášků ( po kterých mám být lidově "sjetá" ). No co si budeme povídat....doma jsem dostala zákaz na PC a musela jsem jenom ležet. Ono to ani jinak nešlo, pač po těch práškách jsem dokázala pouze odpovídat ve stylu "Ehhmm, Hmm...eee" :D Měli ze mě doma psinu. Teď mě to taky bolí, ale abych mohla jít do školy, tak to musí tak trochu "ututlat" No co, snad to přežiju :D
Teď jdu oběhnout svá SB-čka...To mi připomíná do rodinky mi přibyla Teér-chan! Vítej! Její blog najdete tu: http://loveisyou.blog.cz/ ;)

Jinak aby tenhle článek nebyl tak nudný, tak tady máte jednoho G-Dragona ( bože chtěla bych tam být! )

Big Bang v plné síle?

16. listopadu 2013 v 17:12 | calime |  Deník praštěné K-Popistky
Ahojte všicí.
Dlouho jsem tu nebyla co? Nějak není čas. Nebo si ho prostě nedokážu udělat. Je mi z toho do pláče.

No rozhodně co jsem dneska chtěla vytáhnout...Ano, jsou to dvě nové MV od členů proslulé skupiny Big Bang. Rohodně obě dvě písničky mě potěšily.
Jen teda trochu zklamání jsem zažila u MV od Taeyanga. Vím, že v celé produkci atd. měl prsty GD, ale i tak jsem očekávala víc Taeyangova stylu. Přeci jenom on byl můj "první" na kterého jsem v k-popu narazila! Bohůžel je tam vidět GD styl, vlastně celý je to gdragonovský. I přesto se mi to líbi. Bohůžel to má i své mínus. Posuďte sami...
Dodatek: Velmi chytlavý refrém :D

A teď pecka od T.O.Pa! Tak na poprvé mě to nějak nevzalo, ale pak mě to dostalo takovým způsobem, že od té doby co se to objevilo na netu, tak si jedu Doom Dada dyda! Táhlé části se skvěle vyměňují se "zabijáckými". Klip má vtip ale i dech vyrážející části. Písnička je chytlavá, že vám bude hrát každou chvíli v hlavě. Prostě skvělá a neskutečná. TOP to prostě zabil ( jinak se to snad ani nedá říct :D )
Posuďte :) Hakuna matata :D
Ps. To "dítě" mě doopravdy děsí :D

Co na to říkáte vy? Jaké máte názory na tyhle počiny?
Můj názor...jen tohle ( jinak nevím :D ):

B.A.P.aradise part 18

16. listopadu 2013 v 16:34 | calime

B.A.P.aradise part 17

8. listopadu 2013 v 17:38 | calime

Tak opět mi to nějakou dobu trvalo...ano já vím...jenže já už to měla hotové před pár dny, jenže já jakožto velmi inteligentní člověk ( ironie ) jsem si doma zapoměla nový úvodní obrázek k této FF. Jinak mám v plánu jednu takovou pohodouvou jednorázovku s Taeminem ze SHINee. Tak doufám, že se bude líbit až jí dodělám ( plánuji vydání příští týden :D )
Vaše Calime =_=

Tadashii Ouji no Tsukurikata

3. listopadu 2013 v 15:07 | calime
Název: How to produce a Prince/Tadashii Ouji no Tsukurikata
Původ: Japonsko
Díly: 12.
Žánr: Školní život, Komedie, Romantika?


Liebster Blog Award

3. listopadu 2013 v 14:54 | calime |  Malá maličkost unni
Tak stalo se mi něco neočekávatelného,
byla jsem nominovaná v řetězáku. Dokonce 2x! Abych pravdu řekla hodně mě to překvapilo. Hlavně u Karin_Kim55. Takže tak...další mě nominovala Namikaze Sadako. Proto jsem se rozhodla, že ten řetězák nějak spatlám dohromady. Je rozdělen do několika částí:1. Napsat 10 faktů o sobě
2. Odpovědět na 10 otázek zadávajícího
3. Vymyslet 10 otázek pro další odpovídající
4. Nominovat 5 další blogů a dát jim o tom vědět

Tak jdeme na to :D

Dušičky

2. listopadu 2013 v 23:22 | calime |  Všemix

Tak dnes, narozdíl od amerického svátku, byl náš český svátek. Dušičky.
Byli jste zapálit svým bližním svíčku? Já upřímně ne. Na hřbitov nechodím, protože se bojím, že tam potkám někoho známého a to je mi nepříjemné. Proto si na své blízké, kteří už tu nejsou, povzpomínám dnes ( jako i jiný den ) pouze v myšlenkách.
Jinak když se řeknou dušičky, tak se mi vybaví hezká písnička od Landy. Proto na dušičky pozor dejte do mechu v lese si nelehejte :)Innocent Steps

2. listopadu 2013 v 23:22 | calime
Název: Innocent Steps/The Dancing Princess/Daenseoui sunjeong
Původ: Korea
Žánr: Romantika, Komedie, Tanec

Flower Boy Next Door

1. listopadu 2013 v 19:43 | calime
Název: My Flower Boy Neighbor/The Pretty Boy Next Door/Flower Boy Next Door/Yiootjib Kkotminam
Původ: Korea
Díly: 16.
Žánr: Romantika, Komedie, Drama