Červenec 2014

Black and White - part 9

31. července 2014 v 16:49 | Calime
*Tak dofám, že si dnešní dílek užijete a ohodnotí te ho :)
Vaše Calime (^_^) *

Dark sun - part 4

29. července 2014 v 15:49 | Calime

*Tak opět se vrácím (po týdenní pauze) s touto povídkou. Doufám, ře se bude líbit a necháte mi tu nějaký ten komentík :)
Vaše Calime ^_^ *

Sb~

28. července 2014 v 13:24 | Calime |  SB + Diplomky
Ahojte všicí :)
Možná jste si všimli, že minulý týden nepřibývali články podle plánu. Omluva je jednoduchá...Byla jsem v úterý u zubařky a zřídila mě takovým způsobem, že ještě teď mám nateklou tvář s úžasnou zelenou modřinou. Naštěstí dnes dobírám antibiotika, takže bych měla mít klid a na tu bolest jsem si v celko zvykla, takže můj program dál už bude pokračovat normálním zúsobem :) (Více v celým článku)

Piece

28. července 2014 v 13:24 | Calime
Název: Piece
Původ: Japonsko
Díly: 13.
Žánr: Drama, Škola, Smutné, Romantika

Sny z minulosti - part 11

26. července 2014 v 19:12 | Fenris

I Hear Your Voice

21. července 2014 v 18:22 | Calime
Název: Neoui Moksoriga Deulleo / I Hear Your Voice / I Can Hear Your Voice
Původ: Korea
Díly: 18.
Žánr: Drama, Romantika, Komedie, Fantasy, Úzkost

Nedělní výkec

20. července 2014 v 11:47 | Calime |  Všemix

Tak opět se nám tu ukázaly letní horké dny....Pfff, jak je trávite? Já statečně lítám jak hovado, pač jsem měla ve čtvrtek narozeniny a tak se rozhodlo, že bude o víkendu velká grilovací párty v rodiném kruhu. Těch 20 lidí je na rodinný kruh moc, podle mě :D Takže abych to shrnula dohromady, jsem ulítaná jako bláze, že jsem ráda za chvilku klid. Dneska ještě budeme dogrilovávat a příjde další část návštěvy...Není to na odstřel?
Ale co...Chcete vědět co jsem dostala k narozeninám? Kromě peněz, jsem dostala novou židly k PC. Vyvolávejte slávu, konečně se nemusím bát, že se podemnou židle složí nebo rozpadne a už žádné protivné vrzání! Juchůůůůů~
Jinak nic dalšího jsem nedostala. Možná ještě obrázek s mýma miláčkama od mé sestřičky Fenris, který je úžasný :3

A teď ještě něco co si prostě neodpustím! Minule jsem se o tom nestíhla zmínit, ale teď to řeknu. Viděli jste poslední MV Nu´est? Je to skvělé, dokonalé a prostě to jsou oni. Zase mě konečně po dlouhé době potěšili! Teda musím říct, že celé jejich album je skvělé a krásně se poslouchá :3 No nemůžu je vynachválit, chlapce šikovní. Líbí se vám to?

Sny z minulosti - part 10

20. července 2014 v 11:29 | Fenris

Black and White - part 8

17. července 2014 v 20:48 | Calime
*Tak opět to neprošlo opravami, tak se moc neděste a přivřete před chybami očka....Tentokrát se nám to začíná rozjíždět, trochu překvapivý (i když ne tak moc) směrem. Sama jsem o téhle části uznala, že je nechutně sladka, tak se neděste...nebudu mít takové sklony zase dlouho :D
Jinak malá otázka....Kdyby jste byly Vy Miss Black, co zlého/zákeřného by jste provedli chlapcům z BTS??? Mohl by se váš nápad objevit i vněkterý části povídky :)
Vaše C
Ps. Doufám, že si to užijete :)*

Dark sun - part 3

15. července 2014 v 18:46 | calime

*Tak dnes nová část, tak doufám, že se bude líbít. Moc děkuji za komenráře u minulé částí. Doufám, že vás nezklamu.
Užíte si to :)*