Dark sun - part 7

19. srpna 2014 v 18:04 | Calime

*No dobře přiznávám se, že to není opravené. Takže chybky a překlepy laskavě přehlížejte, hlavní je, že je tahle kapitola venku. Ne? :D
No rozhodně doufám, že si to užijete. Jinak malé upozornění...řekla bych, že se skoro blížíme ke konci :) Původně bylo plánováno 10. dílů, ale teď jsem se na to dívala a přehodnotila jsem své výpočty tak asi na 12. partů! Sice se číslo trochu může hnout, podle toho jak moc budu děj rozepisovat, ale na to je příliš brzy odhadovat to :)
No snad jsem vás touto zprávou moc nezaromoutila...možná některé i potěšila :D
Tak příjemné počtení, Vaše Calime*


Dark sun - part 7

Uběhlo několik dní, od toho co jí Dehyun přiznal svoji minulost. Ah Ri se chovala zvláště. Byla odtažitá, zamlklá, nervózní. Daehyun si z počátku myslel, že je to kvůli němu. Ě si pouze na chápavou hrála a teď se s ním necítí dobře. Brzi však zjisti na jakém byl omylu. Byla k němu milá, možná i víc než předtím. Jenže... Něco jí přidělávalo vrásky. A to se Daehyunovi nelíbilo. Jeho výjmečná osoba se něčím trápila a on jí nemohl nijak pomoct. Nepožádala ho o to...
Stával se z něj neskutečně frustrovaný člověk...
To vše mu běželo v hlavě, když se díval jak Ah Ri pracuje.
"Co takhle zajít si na večeři?" navrhl, když odešel zákazník. Ah Ri na něj obrátila svoji pozornost: "Jedině pokud platíš." Seděl na židličce u pultu. Rukou si znuděně opíral bradu.
"Držgrešle," ušklíbl se. Ironicky se usmála: "Jsem prostě dokonalá."
"Moc si fandíš," zamumlal.
"Vydrž deset minut a půjdeme," mrkla na něj. Přikývl. Byl rád, že souhlasila.
Ah Ri přepočítala peníze a předala je další směně. Poté se převlékla. Vrátila se zpět k Daehyunovi.
"Tak jdeme," kývla na společníka. Vyrazili spolu do ulic svého města.
"Jako obvykle?" ujistil se. Zamhouřila oči: "Jako by jsi snad mířil někam jinam." Ukázala obviňujíce na stánek, který se tyčil na malém náměstí jako chrám.
"Mám to tam rád a ty to máš blízko domů," pokrčil rameny. Povzdechla si: "Co takhle jednou překvapit?"
"Hm," zaváhal: "Dnes platím já?"
"Omo, úplně jsi mi tím vyrazil dech," protočila oči.
"To je dobře," poplácal jí po zádech se smíchem. Ah Ri se od něj naštvaně otočila. Ztuhla...tam, tam u toho stromu...Ne, to nebylo možné!
"Jdeme," strčila Ah Ri prodce do Daehyuna. Přitom se přehnaně zasmála. Něco tam bylo. Zamračil se tím směrem, jenže nevěděl na co koukala. Co jí tam tak vyděsilo.
"Něco se stalo?" zeptal se starostlivě, mezitím co ho tlačila do stánku.
"Dostala jsem šílený hlad," zabručela. Pochopil. Přestal se vzpírat a vešel. Usadili se k jejich oblíbenému stolu.
"Jako obvykle?" ozvala se prodavačka. Daehyun se usmál: "Jako obvykle. Děkuji, tetičko." Paní se začervenala, ale hned se dala do práce.
"Ah Ri, mám pocit, že poslední dobou nejsi ve vlastní kůži," zamračil se na ní.
"Máš pravdu," povzdechla si. Daehyun zpozorněl: "Co se děje?" Ah Ri se k němu naklonila: "Víš, já vidím duchy." Zamrkal. Řekla to tak vážně, že si nebyl jistý jak vážně to myslí.
"Jsi fakt vtipný," rozesmála se: "Kdyby jsi viděl ten svůj výraz. Bože, to snad není ani možné. Uvažoval si jestli mi máš věřit?! To snad ne." Skoro brečela smíchy. Ušklíbl se: "Hlavně, že se bavíš." Naštvaně si založil ruce na prsa.
"Dneska jste vážně veselí," přonesla jim tetička jídlo a soju. Poděkovali. Ah Ri hned nalila alkohol do skleniček: "Tak na to, že jsme veselí." Přizvedla svoje pití a naráz ho vypila.
"Chceš se opít?" ujišťoval se Daehyun. Vyběhlo mu v paměti jejich poslední opití, kdy skončili v jeho bytě. Od té doby si oba dávali pozor.
"Ne, jen si užívám chuť skvělého drinku," zatvářila se kysele.
"Fajn," vypil svého paňáka. Pokračovali v pití dál. Jako vždy se smáli jako blázni. I když Daehyun viděl, že Ah Ri na venek působí uvolněně, ale stále je vevnitř napjatá. Sžírala ho zvědavost proč to tak je.
Asi po dvou hodinách Ah Ri začal vyzvánět mobil. Daehyun se zamračil. Bylo zvláštní, že jí někdo volal, tak pozdě. Ah Ri se rozesmátě podívala na displej. Úsměv jí zmizel z tváře. Rychle se naklonil, aby viděl kdo jí volá. Ah Ri však rychle ztlumila zvuk a strčila mobil do kapsy.
"Kdo to byl?" zajímal se. Zadívala se na jídlo. Ušklíbla se: "Nějakej omyl. Už mi volal poněkolikáty. Ani mu to nezvedám. Nehodlám mu pokaždé vysvětlovat, že má špatné číslo." Kdyby jí neznal, tak by snad i její lži uvěřil. Takhle ne.
"Vážně?" přimhouřil oči. Rozverně přikývla.
"A neměl bych to příště vzít já? Třeba by to pochopil," navrhl. Zabořila své ruce do kapes: "To není nutné. Když mu to nebudu brát, tak ho to brzy omrzí."
"Jen aby," povzdechl si. Dál už nálada nebyla taková. Daehyun se cítil ukřivděně. Nevěřila mu natolik, aby se mu svěřila. On už se jí otevřel a ona stále zůstávala uzavřená. Jako by ho do svého života ani nechtěla pustít. Skoro by řekl, že byl ublížený.
"Hele," naklonila se k němu: "Mám takovou otázku. Spíš prosbu. Nemusíš, když nebudeš chtít. Nebudu tě nutit." Zpozorněl: "Co to má být."
"Nechtěl by jsi u mě dneska přespat?" zamrkala. Daehyun mále spadl ze židle: "Cože?"
"Na co myslíš?" zatvářila se znechuceně: "Když mluvím o přespání, tak nemám žádné postraní úmysly. Slibuji, že se na tebe nevrhnu. Jasný?!"
"Ehm, nemyslel jsem na nic. Vážně! Jen mě to překvapilo. Takhle to na mě vybalit," bleptal.
"Promiň, asi to byl blbý nápad," mávla vesele rukou.
"Ne, já u tebe rád přespím," vyhrkl. Věděl, že by mu to nenabídla, kdyby se něco nedělo. Sám bude klidnější, že jí bude mít poddozorem.
"Vážně? A nebude ti to vadit?" naklonila hlavu. Překvapil jí. Tohle nečekala ani ve snu.
"Půjdu rád," ujistil jí. Na důkaz vstal: "Tak jdeme? Zitra stáváš do práce a už je docela pozdě."
"Díky," zamumlala, stále šokovaně. On u ní bude vážně spát!

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 19. srpna 2014 v 18:20 | Reagovat

Velice zajímavé...
A kdo že to pronásleduje Ri? Nemyslím si, že by to bylo jen tak, když Ri chce, aby Dae u ní přespal. Z něčeho nebo spíš zněkoho má velký strach.
Jsem zvědavá, co se z toho vyklube.
Moc se těšim a netrpělivě čekam na další díl :-)

2 Sandra Sandra | Web | 19. srpna 2014 v 18:33 | Reagovat

Zajímavej díl. Zajímalo by mě, kdo ji pronásleduje, když má z něho takový strach. Jsem pomalu napnutá jak struna, jak budu čekat na další díl :D

3 Amy ~ ♥ Amy ~ ♥ | Web | 19. srpna 2014 v 18:56 | Reagovat

vidíííš, ja som aj zabudla že Ah Ri má tiež nejaké tajomstvo, kks... tak teraz som pre zmenu zvedavá čo sa jej také stalo a hlavne kto jej to vyzváňa :D hah...

btw. nevadí, že si kritik :D mňa by práveže také kritické zhodnotenie dosť zaujímalo, aby som vedela v čom sa mám zlepšiť a čo je naopak dobre :D tak možno, ak budeš mať niekedy čas a nebudeš sa báť, že sa ti budú poviedky pliesť do tých tvojich... :D tak rada uvítam nejakú kritiku... hoci aj na nejakú jednoázoku čo som napísala :3 ha-ha

4 Lily :3 Lily :3 | 19. srpna 2014 v 21:29 | Reagovat

Další diel si prosím ale rýchlo lebo prasknem od zvedavostiiii :3 :D táto poviedka nedá spať mojej osobe xD :3

5 XOXO(chtělo by to jinou přezdívku) XOXO(chtělo by to jinou přezdívku) | 19. srpna 2014 v 22:06 | Reagovat

Aby to s těmi duchy nakonec nebyla pravda. Víc mě bohužel nenapadá XD Dokonalý jako vždy a 12.dílů?To je slušné číslo :D Těším se na pokráčko

6 calime calime | Web | 19. srpna 2014 v 22:14 | Reagovat

[5]: XOXO(chtělo by to jinou přezdívku), proč? Mám ráda tuhle, aspoň vím, že jsi to ty...mno kdyby náhodou sis jí rozhodla změnit tak se nějaký čas podepisuj přezdívka(bývala XOXO), jop? :D  :D
12.dílů je celkem málo :-D ale pro FF, tak akorát :-D

Jinak všem děkuji za komentáře, Vaše doměnky i postřehy. Jsem ráda, že se vám to líbí :-D

7 XOXO XOXO | 20. srpna 2014 v 16:01 | Reagovat

[6]: Je to divný,když všichni ostatní mají jména....ale zatím mě nic jinýho nenapadlo. :D
Náhodou,12.dílů je dobrý (: Když se povídka zbytečně natahuje,stává se nudnou,takže radši 12.kvalitních dílů než 50 nudných :D

8 Rea Rea | Web | 21. srpna 2014 v 21:58 | Reagovat

Páni! :D Kto len môže Ah Ri prenasledovať? Chvíľu som uvažovala, či som nejaký diel nevynechala, ale tak to sa mi nemohlo stať, pri tom ako napäto čakám na ďalšie diely :D Ah Ri by sa mala Daehyunovi zveriť. Keď bol taký gangster, tak by si mal s tým prenasledovateľom hravo poradiť :D  Trošku ma zamrzelo, že už bude poviedka končiť, ale možno to tak bude lepšie... Som zvedavá ako to napokon všetko dopadne :D Aby nakoniec Ah Ri neprenasledovala Daehyunova bývalá :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama