Dark sun - part 8

26. srpna 2014 v 19:21 | calime

*Tak přináším Vám naprosto zlomovou kapitolu! Ano, začíná nám to jít do tuhého...Upřímně jsem si touhle části nebyla moc jistá, tak jsem se obrátila na své poradkyně, které se obě schodli na tom, že je to ok. Tak doufám, že mě jenom nekonejšili a bude se to líbit i Vám!
Tak směle do toho...Doufám, že si jí užijete :)
Vaše Calime (^_^)*

Dark sun - part 8

"Tak už jsme tady," rozsvítila Ah Ri ve svém bytě světla. Daehyun se rozhlédl nervózně. Byl u ní doma. Pořád to nedokázal pobrat. Aby zakryl rozpaky, tak si začal byt prohlížet.
"Je to tedy, ehm, hezký?" zamumlal.
"Myslíš prázdny?" zasmála se. Přikývl. Měla to tam tak podivně cizí. Jako by tam nikdo nežil. Nacházel se tam jen ten nejnutnější nábytek.
"Nežiji tu ani rok," vysvětlila. Podíval se na prázdné zdi: "Aha."
"Posaď se. Přinesu nějaké pivo," kývla k pohovce. Daehyun poslechl. Bylo mu z toho bytu těžko. Tížil ho pocit prázdnoty, kter z toho bytu sálal.
Ah Ri mezitím odběhla do kuchyně. Nebyla ve své kůži. Styděla se. Tohle bylo poprvé co byl někdo u ní v bytě. Navíc to byl Daehyun!
"Je to jen tvůj kamarád. Klid." Popadla dvě plechovky a vrátila se za ním. Pořád se zaraženě rozhlížel.
"Nějaké námitky proti mému bydlení?" podala mu pivo. Přijal ho: "Vůbec nic, jen by to tu chtělo trochu z té tvé zářivé osobnosti." Ušklíbla se nad jeho ironií: "Jistě, ale to by tu pak nebylo obyvatelno. Tan jas by ti vypálil oči."
"To je jasné," souhlasil pobaveně. Ah Ri se usadila vedle něj. Nastalo ticho. Oba se nervózně zavrtěli. Většinou si měli co říct.
"Hele, Ah Ri, vážně, teď mi povez co se děje," zamračil se nakonec. Ah Ri si vedle něj povzdechla: Nic. Vážně. Už jsi s tím otravný." Její nic a vážně znělo naprosto opačně. Děje se toho víc než by chtěla. Daehyun jí něžně vzal za ruku. Překvapeně se na něj otočila. Seděli k sobě tváří v tvář. Mírně se usmál: "Ať se děje cokoliv, tak jsem tu pro tebe."
"Děkuji," zamumlala překvapeně. Daehyun nejistě natáhl volnou ruku k její tváři. Sevřela se jí hruď. V jejím břiše cosi lochtalo a srdce si dělalo co chtělo.
"Neopustím tě. Věř mi," zašeptal. Nevěděli kdo znich zrušil tu vzdálenost, ale líbali se. Vášnivě a bezostychu polibek prohlubovali. Daehyun jí rukou zajel pod tričko. Zavzdychala mu do úst. Přitáhl si jí blíž. Ani jeden z nich nechtěl přestat. Nechali se unášet touhou, která v nich byla skrytá. Daehyun ji vzal do náruče a přenesl jí k postely. Opatrně jí tam položil. Odtáhl se od ní. Vážně se jí zadíval do očí. Ah Ri přivřela víčka. Daehyun přestal váhat...

Ah Ri se probudila. V bytě byla ještě tma. Opatrně vyklouzla z postele. S úzkostí se zadívala na siuletu v šeru. Daehyun na posteli v klidu spal, ani se nepohnul. Jeho nahá záda vypadala, tak sexy. Ah Ri se rychle zakousla do hřbetu své ruky aby nezaskuhrala nahlas. Co to zase provedla? Jak k tomu mohlo dojít? Oni se spolu vyspali! Co na to Daehyun řekne až se probudí? Bude naštvaný? Nebo ho to bude mrzet a začne se omlouvat? Ne, nechtěla to slyšet. Nechtěla ho vidět. Bála se, jaká bude jeho reakce. Začínala panikařit. Rychle se oblékla a vyběhla z bytu.

Daehyun omámeně rozevřel oči. Chvíl nechápavě žmoural na cizí strop. Nakonec si uvědomil kde je a co se stalo. Váhavě se podíval na druhou stranu postele. Posádil se.
"Ah Ri?" zavolal do prázdné místnosti. Neozývala se. Daehyun vstal. Nasoukal se do svých džínů a vydal se prozkoumat byt. Prohledal ty tři místnosti. Nikde nebyla. Zklamaně se posadil na pohovku.
"Aspoň jsi tu mohla nechat vzkaz," povzdechl si. Opřel se. Tupě přitom zíral na strop. V hlavě se mu honilo neskutečné množství myšlenek. Vyspal se Ah Ri. Měl by teď cítit pocit vinny, jenže...Tenhle pocit se nějak odmítal dostavit. Vlastně byl spíš rád, že se to stalo. Nevšiml si, že se pro něj Ah Ri stala něco víc než kamarádka. Ale teď už si to plně uvědomoval. Zamiloval se do té dívky. Nemohl si to ani začít vyčítat. Na to se cítil moc šťastně.
Šokovaně se posadil. Jeho minulost...Proč ho to přestalo tížit? Kam se ztratil ten pocit viny? Kde jsou ty závazné sliby? Jaktože už necítí povinnost se jimi řídit?
Jaktože si neuvědomil, že poslední dobou myslí více na Ah Ri než na to co se stalo? To znamená jediné.
"Jsem připravený jít dál," zamumlal. Stále nemohl uvěřit tomu co se v něm dělo. Ah Ri se stala něčím tak důležitým, že se Daehyun rozhodl odpoutat od minulosti.
"Musím jí to všechno říct!" vyskočil. Poháněla ho neznámá touha. Tak moc Ah Ri chtěl vidět. Tak moc jí chtěl všechno říct...

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 26. srpna 2014 v 20:42 | Reagovat

Tak přeci neodolal jeden druhému.
Nicméně jsem zvědavá, co bude dál.
Moc se těšim na další skvělý díl :-)

2 XOXO XOXO | 26. srpna 2014 v 21:13 | Reagovat

*Zírá s otevřenou pusou* ONI SE SPOLU VYSPALI! *Lituje,že to není napsáno do podrobna-nebo není fotka jeho sexy zad* *Padla* Je fajn,že si Dae uvědomil své city,ale....nevrhli se na to nějak rychle?*Ne že by jí to vadilo* Správně Daehyune,všechno jí řekni,hodný to mimozemšťan,za odměnu dostaneš cheesecake......Sakra,já chci vědět,co se mu v minulosti stalo!Tohle je napínavější než hokej.....Kolik že to bude mít ještě dílů?12? Každopádně,těším se na pokračování,protože tohle je fantastický!*Zpívá si Fantastic Baby* Jenom-jak ji najde,když zdrhla?

3 calime calime | Web | 26. srpna 2014 v 21:27 | Reagovat

[2]: Heh, no já raději nezabíhám v takých to věcech do detailů :D A fotku vážně nemám :D
No nevím jestli se na to vrhli nějaký rychle, když se vezme v potaz ten jejich opilecký přešlap :D No vážně! Plus mínus nějaká ta chemie občas funkuje :D
To co se mu stalo se dozvíš brzy, neboooj~  
Dílů to bude mít, hmm, asi 4, dvanáct vážně nééé :D
No když o tom pouvažuješ, tak nebude težké jí najít :D

Jinak jsem ráda, že se Vám to líbí :) Moc děkuji, že komentujete :)

4 Rea Rea | Web | 26. srpna 2014 v 22:04 | Reagovat

Páni, tak to som nečakala! :D Vážne... Daehyun tú romantiku vždycky oddialoval a teraz sa pochlapil :-D Haha, konečne. Ten záver bol skvelý :D Ako nad tým všetkým uvažoval. Len je škoda, že Ah Ri tam už nebola. Mám taký zlý pocit, že mu to vyznanie niečo prekazí :D Snáď nie... Každopádne sa mi táto časť veľmi páčila, takže nechápem, prečo si si ňou nebola istá :)

5 Sandra Sandra | Web | 27. srpna 2014 v 14:18 | Reagovat

To je výborný díl *w* Konečně si uvědomil co k ní cítí. Už jen ji najít. :D Ten závěr se ti fakt vydařil :3

6 Yunho Yunho | Web | 28. srpna 2014 v 16:10 | Reagovat

ooo no proste mi to hovor to vážne daehyun bože je taký slatký ach no ich láska túžba bože nádhera :-D

7 Amy ~ ♥ Amy ~ ♥ | Web | 2. září 2014 v 19:30 | Reagovat

Tsss... tak ona takto zdrhla zo svojho bytu !! :D čo keď by sa Daehyun nečakane premenil na nejakého zlodeja alebo ja neviem čo :D :D no dobre ona :D
A som rada, že si pri tej ich peknej scéne nezachádzala do detailov, pretože si myslím, že to takto bolo skvelé :)  :3
Teším na ďalšiu časť ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama