Sny z minulosti - part 12

10. srpna 2014 v 17:29 | Fenris

Ahojky ^^
Chtěla bych se omluvit, že minulý týden nebyla kapitola, ale byla jsem zahlcena knihami a prací -_- Nic příjemného. Každopádně, užijte si kapitolu, která se mi psala snad nejhůř ze všech xD Ale doufám, že se vám to bude líbit ^^

Fenris

12.kapitola

Cítila jsem na sobě pohledy všech přihlížejících a to jak mi hoří tváře. Inu, kdyby jen tváře. Celé tělo mi vibrovalo a cítila jsem jako by do mě přelívalo teplo. Dívala jsem se na Tabiho a ten byl v šoku a obličej měl zarudlý jak rajče.
Začala jsem těkat očima po místnosti a viděla, jak kluci pořád koukají s otevřenou pusou a některé holky mě propalovaly pohledem. A díky tomu mi v hlavě zněla jen jedna věta: "Já se bojím!" Věřte mi, některé fanynky jsou nebezpečné.
Nakonec jsem sebrala odvahu a podívala se pořádně na Tabiho.
"Já…" vyšlo ze mě přiškrceně. A hned jsem se zasekla, protože jsem neměla slov. Naštěstí se mezi lidmi, vždy najde někdo, kdo by mohl mluvit do konce soudného dne.
"Připravte kluky na další scénu!"! Vykřikl režisér a já se vrátila zpátky do maskérny a sundala ze sebe šaty a masku a oblékla si zpátky svoje džíny a tričko.
Nejlepší věc, co mě teď napadlo, byl útěk. Ale ten se nekonal, jelikož za dveřmi stál GD.
"Bože, já se lekla." Vypískla jsem a hlasitě vydechla.
"Můžeš mi říkat normálně GD…" V očích mu tančili pobavené jiskřičky a já čekala, kdy spustí. "a když se tak lekáš, nemáš náhodou špatné svědomí." Ano jsem velice ráda, že aspoň někdo se baví.
"O svědomí mi ani nemluv." Začala jsem si prohledávat kapsy. "Ehm… Ty asi nebudeš mít cigarety, co?" Nervózně jsem se usmála a on vytáhnul ze svojí kapsy krabičku cigaret. Mávnul s ní ke schodům a oba jsme vyšli ven na vzduch a já si pomalu s nedočkavostí závisláka zapálila.
"Takže, co to bylo?" Otočil se na mě GD a sám si popotáhnul z cigarety.
"Natáčení?" Pokrčila jsem rameny a snažila uklidnit samu sebe, ale pochybuji, že jsem zněla, jako bych byla v úplném pořádku.
"I ten polibek bylo jen hraní?" Nadzvedl jedno obočí a šibalsky se usmál. A já ať už jsem se chtěla uklidnit jakkoli, tak se to rozpadlo a já znovu zrudla jak rajče.
Jen, co viděl mojí reakci, tak se hlasitě rozesmál.
"Takže ty máš našeho Tabiho ráda?" Znovu jsem si popotáhla z cigarety a v klidu vydechla.
"Já nevím… na střední jsme byli nejlepší přátelé… a nedávno jsme se po letech potkali a nedokážu to všechno pochopit." Nakonec jsem skoro poraženecky sklopila hlavu, ale v tu chvíli ze dveří vyběhl Tabi. Vypadalo to, že chvilku běhal, protože byl pěkně udýchaný.
"Ji Hye…" Řekl trochu potichu, ale já i GD jsme to slyšeli a já jen hlasitě polkla a měla jsem chuť utéct.
"No, já vás tu nechám." Opět se ten bastard usmál a odhodil vajgl. Jen, co zašel dveře a ještě k tomu určitě poslouchal! Se Tabi ke mně o dva kroky přiblížil a nastalo ticho. Ani jeden z nás věděl, kde začít ani co říct.
"Omlouvám se. Asi jsem se nechala unést." Řekla jsem nakonec. Popravdě. Tabi jen zakroutil hlavou.
"V tom případě jsem se nechal unést i já." Zatěkali mu koutky a začal se lehce usmívat. A já o to víc znervózněla. Nakonec jsem taky odpinkla vajgl na zem a došla k němu. A on ztuhl.
Zadívala jsem se mu do očí a chvilku ho jen tak pozorovala.
"Ty víš, kdo jsem. Kdo je moje rodina. Jestli jsi aspoň trochu při smyslech, tak to prosím hoď za hlavu a zapomeň na to, co se stalo."Ani jsem nevěděla, kde se to ve mně vzalo, ale už kvůli tomu, co se začalo dít u nás doma, jsem nechtěla přidělávat problémy. Začala jsem sama sebe utápět v problémech a nevěděla jsem jak z toho všeho ven.
Jedna moje část byla šťastná, že se to stalo. Druhá trnula hrůzou, co se může stát jemu, když se to otci nebude líbit. A to si pište, že se může dozvědět, že jeho jediná dcera natáčela se slavnou korejskou skupinou MV a líbala se tam s mužem a to se má stát příští hlavou mafiánské rodiny. Cítila jsem, jak mi začínají vlhnout oči a slzy se derou ven na povrch. Začala jsem těkat očima a rychle mrkat, abych ty slzy zahnala. Najednou jsem cítila teplo na tváři. Vzhlédla jsem a Tabiho ruka se dotýkala mojí tváře.

"Mám tě rád… Mám tě rád už od střední. Ani nevíš, jak moc jsem byl šťastný, že jsem tě mohl znovu potkat a konečně ti to říct." Nedokázala jsem to. Začala jsem brečet. Tabi se na mě usmíval a nakonec si mě k sobě přitáhnul a pevně mě objal.
"Nechci, aby se ti něco stalo…" řekla jsem nakonec.
"Proč by se mi mělo něco stát?" Nasadil optimistický výraz a palcem mi začínal otírat tvář od slz.
"Mám se stát příští hlavou rodiny…" Řekla jsem potichu. "A jelikož jsem pokrevně příbuzná, nemůžu to odmítnout."
"Chci tě ochránit… Chci být s tebou. Klidně to vyhlásím oficiálně a můžeš mít ochranku." Jen jsem zavrtěla hlavou.
"Copak si zapomněl, že už na střední jsem dokázala přeprat všechny kluky? Jak myslíš, že jsem na tom dnes?" Oba jsme se zasmáli, protože jednou jsem přeprala i jeho a měl ode mě pěkný monokl. I když jsem ho varovala, že v boji se nedržím zpátky.
"Pamatuju si to dobře." Usmál se a sklonil ke mně hlavu a opřel si svoje čelo o moje. "Prostě mi dovol zůstat s tebou…" Nedokázala jsem to pochopit, proč se tak snaží, když sám ví, kdo jsem, i kdo je moje rodina. Ale nakonec jsem kývla a jeho objetí bylo ještě pevnější.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 10. srpna 2014 v 17:31 | Reagovat

Promiň klidně to co ti píšu pak smaž ale na chatu máme párty a budeme rádi když na něm bude hora lidí. Prosím přijď.

2 Hatachi Hatachi | 10. srpna 2014 v 18:05 | Reagovat

Ji Hye to nemá v životě vůbec lehké. Místo aby si užívala jako ostatní studenti, tak se má stát hlavou klanu. Proč musí být láska tak složitá a vztahy tak komplikované?
Zrovna když se našli dva lidi, co se mají rádi...
Moc se těšim na další díl :-)

3 XOXO XOXO | 10. srpna 2014 v 20:36 | Reagovat

Prý bastard XD Poslední odstavec byl hrozně krásný <3 Ale jak je něco krásnýho,tak se to vzápětí pokazí a to nehorázně,takže mám trošku obavy a....bastard XD Nevím,proč se tomu tak chlámu,no to neřeš :D Těším se na pokračování

4 Sandra Sandra | Web | 11. srpna 2014 v 19:42 | Reagovat

Krásné, ten GD mě dostává :D Prej "Můžeš mi říkat normálně GD…" to se mi hrozně líbilo :D  A ten konec, to bylo boží, už se těším na další díl :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama