Září 2014

Dark sun - part 12 KONEC

30. září 2014 v 15:54 | calime

*Tamtadadá~ a je tu skoro po třech měsících poslední kapitola teto FF! Jste šťastní? Napíšete mi, prosím, jak se Vám líbila? Ač tedy vůbec nebyla veselá... Moc se těším na Vaše komentáře.
PS. Doufám, že se Vám líbila a že jste si jí užili! Moc děkuji za povzbuzování! <3
Vaš Calime (^_^)*

Není čas ztrácet čas aneb gif nestíhám

28. září 2014 v 21:03 | Calime |  Všemix
Ahoj všicí~,
jak už název vypovídá....vůbec nestíhám. Včera jsem opět podcenila svůj volný čas a dnes nic ale vůbec nic nestíhám. Na rychla jsem sepisovala dva rozbory děl z toho jsem tu jednu knížku musela od poloviny došíst! Dále jsem si musela nabarvit hlavu a z mé očekávané fialové je opět černá!!! Ještě si musím zabalit na intra a připravit oblečení. Chtěla jsem se učit na zítra právo, ale zase to nějak nedávám. Div nepadám na hubu, jak jsem unavená. Ani to hloupý jídlo nedávám!!! Grrr, fakt děs. Je to šílený tenhle rok.
Navíc jsme dnes zjistili, že naše andulky mají vajíčko. Takže naš Olda a Boženka čekají Karla IV.! Další pitomé pipí do baráku. No to jsem zvědavá.
A protože vážně nemám čas, tak Vám sem nahází aspoň nějaké gifka co se mi nahromadila v PC. Snad se budou líbit!

PS. Brzy fakt ten dess předělám!!! Vážně...

Dark sun - part 11

24. září 2014 v 13:57 | calime

*Ahoj všicí, tak představuji Vám zřejmě předposlední díl povídky! Je kratší, tak mě za to neukamenujte :D Příští (poslední) díl by mohl bý delší... Musí být nějké napětí, i když ne zase moc :D No uvidíte. Přeji příjemné počtení.
Vaše Calime (^_^) *

Splněný sen...

21. září 2014 v 17:09 | calime |  Malá maličkost unni
Ahojte všicí,
vím, že jsem se dlouho neozvala, ale možná jste to měli také tak nebo ne, ale jaksi blog.cz si nerozuměl s googlem chrom a nešlo se mi dlouhou dobu přihlásit! Proto jsem se nozývala a tak. Nesnáším tyhle technické závady.
Další čeho jste si mohli všimnout je nový dess....Teda je fakt horzný atd atd, ale můj předchozí "mamacita" jaksi blb a špatně se zobrazoval! Tak jsem musela sáhnout na tuto rychlou možnost.

Dark sun - part 10

21. září 2014 v 17:08 | calime

*Ahojte, omlouvám se že dlouhou dobu nic nepřibylo (více o tom v jiném článku). Jinak k Vašim minulým komentářům...Ah Ri vážně NENÍ těhotná :D Jen na to jsem chtěla upozornit. Protože jestli se Vám podaří zapátrat v paměti, tak už před tím, měla jisté noční můry.
To jsem Vám chtěla říct. Přeji příjemné počtení (^_^)*

Sny z minulosti - part 15

19. září 2014 v 20:07 | Fenris

Sny z minulosti - part 14

10. září 2014 v 15:20 | Fenris

*Ahojky lidi.
Tak je tu další kapitola Snů z Minulosti. Doufám, že jste se těšili a doufám, že se vám bude dnešní kapitola líbit. ^^
Fenris*

Jak to bude dál?

7. září 2014 v 11:48 | calime |  Všemix

U některých ze svých SB-ček jsem viděla články s tím jak to bude u nich dál.
Tak cítím, taky povinnost Vás informovat, jak to tady bude tenhle rok probíhat.

za 1) Letos maturuji, takže od Vánoc nečekejte moc aktivity
za 2) Mám v celku šílený rozvrh, ale budu se snažit dávat během týdne aspoň jeden díl nějaké fanfic
za 3) Obíhání - budu to zvládat pouze o víkendy, protože to jsem doma a mám relativně normální internet
za 4) To se vztahuje k bodu 3. články budou také většinou o víkende, pokud vůbec. Můžou nastat situace, že nepřibyde vůbec nic za celý týden.
za 5) Recenze - kdykoliv budu chtít a budu mít náladu

Tak a to je asi všechno... Kdyby měl někdo nějaké námitky nebo otázky, tak je sem klidně napište. Nebo i kdyby jste měli nápad na nějaké články, klidně řekněte a já se pokusím Vaše přání splnit.
Vaše Calime (^_^)


Nový layout "Mamašíta" + výkec

6. září 2014 v 21:51 | Calime |  Všemix
Ano, mám nový layout!
Už mě dlouhou dobu štvalo to úzké menu (teda to mě štvalo už od začátku ), tak jsem se rozhodla pro změnu! A má mysl okamžitě zamířila k mému momntálně top MV Mamacita od Super Junior! Mě se v celku líbí, není složitý ani nijak moc dráždivý. A jak se líbí Vám?

Dark sun - part 9

6. září 2014 v 15:53 | Calime

*Tak konečně jsem se dostala k tomu, abych dokončila nový part! Omlouvám se jestli to bude zmatená, nesouvislé, hrubkovité atd atd, protože jsem to měla doopravdy rozepsané několik dní a psala jsem to s různými náladami. Takže to bude taková houpačka (asi :D, i když minulý part se Vám líbila a mě zas vůbec :D ). Takže i tak doufám, že se Vám to bude líbit :)
Vaše Calime (^_^)*