Říjen 2014

Ai wo Utau Yori Ore ni Oborero!

30. října 2014 v 21:57 | Calime
Název: Ai wo Utau Yori Ore ni Oborero! / Be Crazy About Me / Love Me!
Původ: Japonsko
Žánr: Romantika, Hudební, Škola, Komedie

Just You

26. října 2014 v 20:37 | calime
Název: Just You/Jiu Shi Yao Ni Ai Shang Wo/Just Want You To Love Me
Původ: Taiwan
Díly: 21.
Žánr: Romantika, Komedie, Pracovní prostředí

Sny z minulosti - part 17

25. října 2014 v 11:12 | Fenris


Black and White - part 12

23. října 2014 v 15:56 | calime

*Tak je tu nový díl BaW, ale abych pravdu řekla, tak si jím moc jistá nejsem. Trochu mi to začalo zpadat do telenovely xD No to pochopíte, až si to přečtete!
Doufám, že se Vám bude aspoň trochu líbit :3*

Něco nějak a jak jsem fotila

19. října 2014 v 19:52 | calime |  Malá maličkost unni
Ahojte~
Strašně mě potěšilo, jak se Vám líbili mé fotografie a i ten nápad se sítí. Proto jsem se rozhodla, že sem tedy pár svých fotografií dám. Aby jste je mohli vidět pěkně z blízka :)

A jak jsem se měla tenhle týden? Tak nějak polovičatě. Tři dny jsem flákala školu, protože jsem šla reprezentovat školu na "Výstavu škol". To víte nábor nových dušiček je důležitý. A řekla bych, že jsem se i snažila a byla jsem obstojně přesvědčivá. Nebo aspoň tak jsem si zněla :D
Další pozitívní věc na tomhle týdnu: můj nový mobil Samsung Galaxy S III mini! Je skvělý a jednoduchý na ovládání. Takový jsem si vždy přála :3 Konečně jsem dokázala i zprovoznit googl play, takže mám v mobilu normální aplikace jako ostatní! Jop normální mesager, tři věci na úpravu fotek ( Retrica, Line camera, Camera 360), taky roztomilou hru Loy. Zjistila jsem, že v mobilu se nachází poznámkovač (omo, pro mě a mojí můzu dokonalá věc) a knihovnička na e-knihy <3 Už teď jí miluju a to v ní nic nemám :D No prostě ten mobil je dokonalý <3
A teď to špatné. Díky třem zameškaným dnům mi uteklo plno látky (světe div se, kam ta matematika tak pospíchá?) . A z většiny z nich příští týden píšeme. Což je v celku zarážející. Aspoň pro mě...
Další z věcí co mi negují můj život je určitě podivná nemoc, která se pere s mým tělem. To znamená, že neznám nic jiného než únavu. Bez kafe a energiťáků nepřežívám! A to je u mě divné. Dost to obtěžuje můj klidný živůtek.

No nějak jsem se rozkecala, tak radši končím... Fotky jsou v článku~
Vaše Calime ~(^_^)~

Sny z minulosti - part 16

17. října 2014 v 21:18 | Fenris
Ahoj lidi ^^
Nejdřív bych se chtěla omluvit za mou dlouhou neaktivitu, ale řešila jsem ještě pár věcí ve škole, aneb neměla jsem uzavřený semestr na VŠ. (ať žije prokrastinace xD)

Každopádně už jsem zpátky a já doufám, že to všichni dočtete do konce. J

Vaše, Fenris ^^

Moje malá "výstava" fotografií

12. října 2014 v 17:43 | calime |  Malá maličkost unni
Ahojte všicí~
Nevím jestli jsem se o tom zmiňovala, ale moje třídní mi chtěla uspořádat ve třídě výstavu fotografií. Sice si nemyslím, že jsem zrovna nějaké extrémně nadaná, ale souhlasila jsem. Měla jsem problém vybrat nějaké fotky. Tak nakonec jsem učitelce nabídla 56 fotek o kterých jsem si myslela, že ujdou.
O pár dní později mi vynadala, že si vůbec nemohla vybrat, protože byli hezké? Trochu jsem se podivila, že až tak hrozné to bylo. Nakonec si vybrala 26 fotografií, které jsme pak vyvěsily na volejbalovou síť u nás ve třídě.
Haha, geniálnější nápad snad nikdo neměl. Odvádí to pozornost všech kantorů. Každý mi je chválí a chce si o nich povídat.
Spolužáci mi zase nadávají, kvůli tomu, že se musel přemístit rozvrch hodin a tak na něj nikdo nevidí :D
Ale víte co mě to neser* :D :D Dám Vám sem fotku mé malé "výstavy" :)

Zatím se mějte, Vaše Calime (^_^)/


Full House Thai

11. října 2014 v 19:06 | calime
Název: Full House Thai/Woon nuk ruk tem barn/Wunnak raktemban
Původ: Thajsko
Díly: 20.
Žánr: Romantika, Komedie


One Line Romance

11. října 2014 v 18:53 | calime
Název: Love At First Line / Love At First Sight / One Line Love / Yi Xian Zhong Qing / One Line Romance
Původ: Čína
Díly: 3.
Žánr: Romantika

Black and White - part 11

8. října 2014 v 15:06 | calime

*Ahoj, tak po dlouhé době se k nám vrací Black and White! Jak jsem upozorňovala, tak povídka je stále pozstavená. Nevím kdy přesně bude další díl, ale budu se snažit, aby byl co nejdříve.
Takže doufám, že se vám to bude líbit :)
Vaše Calime*