Listopad 2014

A tak to dopadlo....

29. listopadu 2014 v 20:20 | Calime |  SB + Diplomky
Ahojte~
tak mi tak připadá, že jsem se dlouho neozvala. No není se čemu divit. Vážně poslední dobou není na nic chuť. Řeším jen maturák a školu. Takže nemám ani moc dobré nálady.
A proč to tady vlastně říkám?
Jednoduše je to OZNAM PRO SB-čka!!! Od tohohle dne ruším systém SB. Nemám čas a ani chuť obíhat blogy. Sotva se věnuji svému. Tak nějak tohle prostě stornuji. Uvažovala jsem i o kompletním zrušení, ale to mi zase přišlo vůči Vám nefér. Takže si ho nechám s povídkami budu pokračovat, ale systém SB už uznávat nebudu.
Tenhle rok je pro mě hodně rozhodující. Maturuji, takže je fakt hodně práce. Navíc po matuře bych si ráda našla práci. A nevím jak se mi to povede zkloubit s blogem.... Ale to moc předbíhám...

Zatím jen přeji krásný advent a užíte si ho.... :)

PS. Svý SB se omlouvám. Ale nebojte u svých oblíbených blogerů se občas stavím :)

Holka od vedle - part 3

29. listopadu 2014 v 12:16 | calime

*Ahoj, tak je tu nový díl! Mno, vím, že jste spíše očekávali BaW, ale tak nějak jsem nedala nový díl dohoromady... Snad se to povede příští týden :)
Vaše Calime*

Holka od vedle - part 2

20. listopadu 2014 v 15:55 | calime

*Ahoj,
tak je tu nový díl nové povídky. Jsem moc ráda, že se Vám minulí díl líbil a že jste si to přečetli, vzhledem k ne velké známosti skupiny.
Doufám, že se Vám bude líbit i tenhle :)
Vaše Calime (O_O) *

Black and White - part 14

13. listopadu 2014 v 17:24 | calime

Zimní inspirace (¤_¤)

9. listopadu 2014 v 16:21 | calime
Ahoj,
docela dlouho jsem se neozvala s žádný článkem. Tak mě tak napadlo, že za okny je churavo. Sníh se nám blíží stejně jako Vánoce a zima, takže jsem se rozhodla dát dohromady nějakou tu inspiraci "oufitů" na zimu. Rozhodně by jsem si ty věci nebo aspoň jim podobné, bych si ráda opatřila :D Abych pravdu řekla, tak přes zmi jsem nejvíc zatížená na rukavice. Mám jich doma několik, tak jednu huňatou čepici s banbulí a nespočet šál a šátků (jsem na krk nadměrně citlivá :D)
Jinak jak se na ní těšíte? Já upřímně spíš ne, ale jednu na jednu věc ano. Modlím se, aby letos byl led a já mohla bruslit :3

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda nemáte přání na nějaké články nebo na něco na co bych se měla zaměřit. Ráda si vypočtu Vaše nápady :)

Black and White - part 13

5. listopadu 2014 v 19:24 | calime

*Tamtadá, tak je tady další díl! Nechci to zakřiknout, ale mám pocit, že jsem se začala opět chytat! Snad mi to vydrží do konce povídky. Držte mi palečky.
Ps. Douvám, že s Vám to bude líbit.
PS.2 Chci se omluvit za minulý díl, kde došlo k menšímu úpisu na který jsem byla upozorněna (děkuji věrné a pozorné čtenářce XOXO), který jsem pak opravila. Jedná se o to, že jsem Vás mystifikovala tím, že Rap Monster chodí s Hee Bin. Byla to velká bota, Hee Bin chodí s J-Hopem. Ješt jednou se omlouvám. Fakt jsem blbec XD
Calime (OwO)*

Sny z minulosti - The End

2. listopadu 2014 v 16:48 | Fenris

*Ahoj lidi. Takže je to tady. Poslední kapitola Snů z Minulosti. Všem čtenářům moc děkuji za všechnu podporu, komentáře, názory a teorie, co jste pod mými povídkami vždy tvořili. Jsem za to moc vděčná.
Pokud by vám chybělo moje psaní, tak na blogu: http://ff-kpop-cz-sk.blog.cz píšu také povídky s fantasy tématikou a se skupinou FT Island x)
Ještě jednou všem děkuju.
Vaše Fenris*

Holka od vedle - part 1

1. listopadu 2014 v 19:38 | Calime

*Tak abych Vám trochu vynahradila absenci Black and White, tak jsem se pustila do FF pro XOXO, která házela skupinami jako s kartami v pokru, když jsem se ptala na koho by jsme měli psát. Do oka mi docela padla skupina Boys Republic. Takže doufám, že se Vám bude nová povídka líbit a i přes ne zrovna velkou známost skupiny se pustíte do čtení.
Přeji příjemnou zábavu a za každý komentář budu vděčná.
Vaše Calime (^_^)
PS. Aby jste věděli, tak mám v plánu i na GOT7! Ale to až později :) *

Holka od vedle

1. listopadu 2014 v 19:25 | Calime

Stav? Rozpracováno
Kdo? Boys Republic

"Nikdy jsem se netajila tím, že mám neskutečnou fantazii. Ani tím, že do ní útíkám pokaždé, když mám možnost. K snění mi stačí i maličkosti co mě zaujmou. Pak z ní dokáži stvořit celý příběběh. Nikdy mě však nenapadlo, že by někdo chtěl mé představy zníčit. Ale přesně to on udělal! "
San Ji je snílek, ale i přesto je oblklopená dobrými kamarády, kteří jí mají rádi. Nikdo její snový svět neruší. To se však změní, když k ní do třídy nastoupí naví, naprosto divný a zlý spolužák, Minsu...