Leden 2015

Pozastavení...

25. ledna 2015 v 11:15 | ~Calime~

Zastavení blogu!!!!


Je mi to strašně líto, ale musím blog pozastavit na dobu neurčitou. Abych pravdu řekla, tak na tom nejsem zrovna nejlépe po psychické stránce. Sotva se dokážu držet v normálním životě. Proto není už chuť na blog. Většinou jsem ráda, když se dokážu dostat na intr a lehnou do postele. Úzkost je na dením pořádku. No nebudu to tady moc rozepisovat, není mi to příjemné.
Jen jsem chtěla naznačit jak na tom jsem a proč jsem se rozhodla k takovému kroku. Slibuji, že se budu pokoušet dát se dohromady, abych dál mohla psát povídky a věnovat se blogu. Ale nemůžu zaručit, že se mi to povede během několika měsíců.

Ještě jednou se omlouvám, doufám, že mi to prominete a až budu připravená na návrat, tak mě opět uvítáte :)

Vaše Calime

Black and White - part 15

8. ledna 2015 v 15:58 | ~Calime~

*Tak pro všechny příznivce a nedočkvce tu mám konečně po tak dlouhé době novou část BaW :3
Nebudu předbíhat děj, ale můžu Vám slíbit, že dojde k velkéu zvratu, takže se máte na o těšit ;)
Doufám, že se bude tento dílek líbit :)
Vaše ~C~ *

Vítejte v roce 2015!!!

3. ledna 2015 v 16:03 | ~Calime~
Ahojte všicí~
tak rok se nám pomalu přehoupl do jiného. Takže se budu muset opět naučit se psát správný rok. Jsem zvědavá jak se mi to povede, potom co jsem minulý rok všude cpala 2013, když už byl 2014 :D Hups. Nesnáším to.
Nebudu slibovat zázračnou aktivitu ani nové nápady. Budu ráda pokud tento blog udržím nad vodou. Ale nebojte. Zrovna dneska jsem trochu zapracovala na ff Black and White, kde mám vymyšlený děj na budoucí 4. kapitoly....jen to ještě někdo musí sepsat :D Ale to už nějak snad půjde. Budu se snažit, aspoň jednou týdně přidávat ff nebo aspoň nějakou tu recenzi. Chtěla bych konečně ty seznami uzavřít (jen doram na anime kašlu :D ). Samozřejmě, že to nedude nikdy 100%, přeci jenom pořád na něco koukám :D Ale to ostatní by mohlo jít :)

Plus, mohli jste si všimnout nového desingu. Docela jsem s ním i spokojená. Tak trochu to vyjadřuje moje fanfic, protože všechny mé postavy jsou spojeny osudem :). Navíc je to takové příjemné na pohled, i když mě trovhu ta barva bije do očí, ale já prostě lepší k tomu nenašla :D No nevadí....nebudu to rozpitvávat a radši už nebudu ani dále kecat. Raději se podívejte na tohle video:


Se sestřičkou Fenris se na tomu, že nějakou dobu vaříme. Má nejoblíbenější část jsou lamy s medvědem. Fenris zase preferuje pedo :D
Fakt Vám to doporučuji :D

Vaše Calime :)