Únor 2015

Nový dess, ale ještě se nevracím...

21. února 2015 v 16:04 | ~Calime~

Ahoj všicí~,
ozývám se za svého záhrobí. Jen s takovou malou infolačkou. Stále žiju, i když teď to není tak jisté, pač necítím polovinu obličeje... Grr prá mám nastydlý nerv či co :D
Maturák už mám za sebou. Všichni říkají, že se povedl což mě těší. Já si ho moc neužila, protože jsem neustále řeišila chyby, finance a hladký průběh večera. Byla jsem ráda, když jsem to měla za sebou. Druhý den jsem nemohla vůbec chodit. Takže jsem mohla zůstat celý den v posteli :3
Další věcička, změnila jsem desing svého blogu, pač tamty barvy byly tak trochu otravné. Tyhlety jsou příjemnější na pohled, navíc se mi to záhlaví fakt líbí :3 Samochvála smrdí, ale priostě áááá :D Jak se líbí Vám?
Dále přibyl nový díl BaW, i když tam upozorňuju, že jsem se doopravdy ještě nevrátila a že blog stále není v chodu. Jen to jen chvilkový čas.

Tak se tu zatím mějte, Váše Calime~

Black and White - part 16

21. února 2015 v 15:46 | ~Calime~

*Tak po dlouhé době je tu opět nový díl. Neaktivita stále platí, tohle se mi povedlo napsat jen díky tomu, že mám velice podivnou nemoc (necítím polovinu obličeje), takže po mě doma nic nechtějí.
No snad se tenhle díl bude líbit :)
Vaše ~Calime~*

Fan-Fic

21. února 2015 v 15:19 | ~Calime~