Květen 2015

Don`t Go Breaking My Heart

18. května 2015 v 14:48 | ~Calime~
Název: Don`t Go Breaking My Heart / Daan gyun naam yu
Původ: Hongkong
Žánr: Romantika

Jak to se mnou vypadá posledních pár měsíců?

4. května 2015 v 19:33 | ~Calime~ |  Diary Calime~
Ahojte všicí~
tak asi jste si všimli, že párkrát jsem se tu stavila a dokonce jsem i změnila dess! Na svých fb stránkách jsem byla aktivnější (Calime world), přeci jen nahrát obrázek a přidat video je jednoduší, než sepsat článek s hlavou a patou :D Je to dost mimo.
A teď teda co se za ten čas se mnou dělo. Nevím co jsem Vám psala o tom, co se stalo po mém maturitní plesu. Ale abych to shrnula, byla jsem pár dní v nemocnici, dělali mi lumbálku, magnetickou rezonanci, CT a krevní testy. Po měsíci stále netušili co mi je. Jediné, že mám tělíska v mozku. Ale co to je a jak to vzniklo je stále záhadou.
Našla jsem si doktora se specializací na neurologii. Ten mi oznámil, že možná mám boleriózu. Takže jsem opět lítala po dalších testech. Stále z nich nemám výsledky. Ty budou za měsíc. Jediné co vím, je že pokud to doopravdy bude bolerióza, tak to nevapadá dobře. V stádiu ve kterém by se u mě měla nacházet je téměř neléčitelná. Věřte, že to není dobrý pocit mít tohle v mysli. Do toho všeho mám před sebou maturity. Celý měsíce jsem se snažila dohonit těch 14 dní, které jsem chyběla. Myslela jsem si, že se mi to podařilo, když mi týden před konce roku učitelka oznámila, že mám z jednoho předmětu neklasifikaci. Co Vám budu povídat, dokonale mě to odrovnalo způsobem, jaký bych nikomu nepřála. Naštěstí se to vyřešilo a já jdu zítra maturovat z českého jazyka! Tak doufám, že mi budete držet palce.
Jinak jak celý ten čas pežívám? Velmi těžko, dá se říct. Hodně mi poslední dobou pomáhají knížky. Věřte nebo ne, za poslední měsíc jsem přečetla asi víc než sedm knih! To se mi dlouho nestalo. Hodně jsem si oblíbila sérii Divergence nebo Selekce. Taky jsem náhodou narazila na film Město z kostí. Jeho nápad mě hodně nadchl, i když filmové zpracování nebylo to pravé ořechové, tak jsem se pustila i do knižní série (Nástroje smrti). Jediné co na filmu je téměř dokonalé, tak jeho obsazení. Dokonale jsem se pobláznila do představitele Jace, Jamieho. On byl v té roli dokonalý. No koukám, že jsem se nějak rozvášnila.
Jen jsem chtěla říct, že stále na Vás myslím a doufám, že až všechno to bláznění opadne, tak se k Vám vrátím s plnou parádou.
A co by jste řekli na to, že bych si na FB založila stránku o knihách? Měl by někdo zájem?
PS. Co říkáte na nový dess? Něco tomu chybí, ale aspoň už to není, tak křiklavé :D :D

Mějte se hezky Vaše Calime~

PS.x: Tady je Jamie alias Jace <3