Červen 2015

Žiju, ale...

23. června 2015 v 17:14 | ~Calime~ |  Diary Calime~
Ahoj všicí~
jak napovídá nadpis a no a vlastně celý vznik tohohle článku, tak žiju. To je dobrá zpráva. Ta špatná je, že se stále nějak nemůžu zapojit opět do blogového procesu.
Slibuji, že se o to aspoň budu snažit!
A jak to se mnou tedy jinak vypadá?
Tak za prvé, mám MATURITU! Ano, i přes veškeré své obavy a úděsi, jsem jí zvládla. Co si budeme povídat, byla to šílená jízda. Ani teď stále netuším, jak jsem to vůbec zvládla. Už nic takového zažít nechci :D Duležité však je to, že to mám za sebou a jsem v koncích. Vysokou nemám, práci nemám a jednoroční studium jazyka stojí 25 000, což je trošku přes čáru. Takže teď nevím co dělat. Snad se něco brzy vyskytne.
Za druhé, můj zdravotní stav. Víte, že jsem tady o tom párkrát povídala. No teď, konečně po dlouhé době, vím výsledky. Nebo aspoň tuším. Doktor mi nic pořádně neřekl. Tak nějak se mi zdálo, že to zamlouvá. Ale co?! Hlavní je, že mi řekl, že jsem si prodělala nějaký divný zánět, který se ve vzácných případech projevuje i mými příznaky. Ještě mi oznámil, že mé krevní výsledky vypadají, jako bych se živila několik let na "Mekáči", který já nejím. Takže mi bylo doporučeno, nemít děti, dokud nedám své tělo do pořádku. No to se líp neřkne než uděla. Pfff vůbec mě "dávání do pořádku" nebaví.

A to asi tak všechno. Zatím se tu mějte hezky. Snad se brzy ukáču.
Vaše C :)

The Greatest Love

17. června 2015 v 20:52 | ~Calime~
Název: The Greatest Love / Choegoui Sarang
Původ: Korea
Díly: 16.
Žánr: Komedie, Romantika