Únor 2017

Mé nejoblíbenější k-pop MV - part I.

15. února 2017 v 14:56 | ~Calime~ |  Deník praštěné K-Popistky
Tak jsem si řekla, že bych zase po dlouhé době mohla napsat nějaký normální článek, místo mého obvyklého vylévání si srdce. Jak název článku vypovídá, budu se tu rozepisovat o k-pop písničkách, které miluji a s nimi i jejich MV - písničky bez MV, třeba jindy. Už v názvu je patrné, že tento článek bude mít dvě části - každou po sedmi, protože se mi to hodilo :D

Asi jsem měla úvod začít tím, že jestli mě znáte či sledujete delší dobu, tak víte, že má mysl je černá jako onyx. A ti co mě neznají, tak vás na to upozorňuji. Většina písniček z mého výběru je svým vlastním způsobem pokřivená. Proto je miluji!
Pokusím se je seřadit podle abecedy, abych náhodou nějakou neupřednostňovala! Tak pojďme na první sedmičku!

Hi~

6. února 2017 v 13:22 | ~Calime~ |  Všemix
Zdravím~
Jak se máte? Tak jsem si řeka, že bych se možná mohla opět ozvat.
U mě je to takové.... no jako o zkouškové. Panikaření, klení a hodně prokrastinace. Prostě klasika. Ale nebojte, stále na vás myslím.
Vážně!
Už u 24. kapitoly BaW mám napsáno 1 908 znaků včetně mezer (postižení z vyskoý :D ) a to jsem se ještě nedostala ani k prvnímu bodu plánu na tuto kapitolu :D Slibuji, že je na co se těšit.
Celkové shrnutí BaW je zatím 35 stránek ve Wordu, to je 127 569 znaků, včetně mezer. Takové číslo už začíná být WOW :D
No, nebudu vám povídat o tom, jak se snažím psát. Byla by to lež... kdo by dokázal odolávat, tak božím seriálům, které jsou tak svůdné. A to ani nemluvím o té zlé skutečnosti, že se musím učit na zkoušky. Hnus toto! :D Al i tak se nebojte. Jsem odhodlaná tuto povídku dokončit.

A abych pořád jen nekecala, tal vám sem dám aspoň nějak obrázky pro pobavení... Takže klik na celý článek :)