Duben 2017

Hovory s Scmon

29. dubna 2017 v 20:19 | ~Calime~ |  Hovory
Tak jako Konfuciu měl své Hovory nebo Karel Čapek vedl své Hovory s T. G. Masyrykem, nebo později Mlčení s TGM, tak i já se rozhodla provést svůj rozhovor a rozhodně to nebyly Hovory s Bohem. Já se zaměřila na něco méně nadpozemského.

Dnes *haha, rozhodně to dnes nebylo* jsem udělala rozhovor s mojí kamarádkou Scmon, která teprve nedávno (za mé pomoci) pronikla do světa k-dramat a k-popu. Není to žádný hluboký článek, ale takové to rozpomínání a připomínání toho, jaké jsme měli začátky my. Tak pojďme si i my zavzpomínat a pousmát se nad začátky našeho šílenství.

O čem psát v krizi? O krizi, přeci!

26. dubna 2017 v 17:17 | ~Calime~ |  Diary Calime~
Tak jsem se tak dívala, co jsem tak psávala na blog za dob své aktivity. To je dobrý úvod ne? Jistě, že ano. Chtěla jsem pro vás napsat nějaký fakt dobrý článek, abyste třeba měli radost nebo tak nějak (anebo je to tím, že jsem si dala energiťák, abych neusnula na přednášce). Jenže jsem se zamyslela a zjistila, že vlastně nevím o čem psát. Tak jsem zahloubala daleko předaleko do nejtemnějších hlubin tohoto blogu a zjistila jsem, že jsem vlastně nikdy nic pořádného nepsala - hups. Mé články by se daly shrnout do několika málo skupin - Fanfiction, mé výkeci a něco jako recenze. To není zrovna záživné. Hlavně dvě ze tří témat jsou časově náročnější a poslední téma… No zajímá někoho, že mám zkouškové, doktoři jsou prevíti a že bych nutně potřebovala spánek? Haha, takhle záživný život má každý.
Možná bych vám sem mohla psát své "záživné historky dvou introvertních spolubydlících", které se stejně točí okolo toho, že "dnes jsme se jednou pozdravily". Takže velice záživné a kvalitní. No, jsem s rozumem v koncích. Nevím, nic mě nenapadá. Navíc mi z nějakého nepochopitelného důvodu nejdou na blogu videa (ví o tom někdo něco?!). Gify vám sem dávám pořád. Začínám být mírně monotónní a to se mi vůbec nelíbí. Asi se domluvím s kamarádkou a udělám vám článek o ní :D

Takže zase to vypadá, že jsem kecala jen sama o sobě, ale abych vám taky dala hlas (ach, jak jsem velkorysá!)… Napadá vás něco, o čem byste si tu chtěli přečíst (samozřejmě kromě FF s tím, že mi jdou pomaleji, nic neudělám)? Takže použijte svůj hlas a dejte mi vědět o čemkoliv, co chcete!

Vaše Calime, navždy!

PS. Kecám, samozřejmě, že tu nějaký ty gify jsou!

Mé nejoblíbenější k-pop MV - part II.

9. dubna 2017 v 19:50 | ~Calime~ |  Deník praštěné K-Popistky
Dnes sebou přináším druhou várku písní, které miluji. Na poslední chvíli jsem ještě jednu musela přihodit, protože se mi nenávratně zapsala do srdce (abych byla přesnější, tak mi v seznamu skončila shodou náhod na posledním místě - je to řazeno podle abecedy). No nebudu dlouho zdržovat… Dnes jsem DJ Calime a připravila jsem si pro vás tuto strž písní!