Červenec 2017

Mé k-pop nostalgické písně - Part I.

29. července 2017 v 16:59 | ~Calime~ |  Deník praštěné K-Popistky
Takže… sice jsem slibovala, že přijdu se svými oblíbenými OST písněmi, ale místo toho dnes přináším své nostalgické k-pop písně.

Tenhle nápad mě napadl zrovna dneska a zcela mě pohltil. Při psaní článku jsem zjistila, že mi nestačí jen nostalgie, ale že vlastně chci i vědět, jako to s mými miláčky dopadlo. Takže jsem vypátrávala i nějaké informace (a pokud jsou nějaké špatné, tak se nezlobte, ne
šťourala jsem se v tom úplně dopodrobna, to by totiž musel být článek 10x delší, než je teď). Písně se pohybují většinou mezi roky 2010-2012. Pokud se nemýlím, tak jsem k-pop začala poslouchat někdy ke konci roku 2011. Takž prostě nostalgie! A o kousek svých nostalgických chvil se s vámi rozdělím… Dnes přináším první polovinu (10. písní) a další zase někdy příště.

PS. Klidně mi do komentářů dejte nějaké své nostalgické písně!

Kdo je ve tvých snech? - Part 2.

28. července 2017 v 18:59 | ~Calime~

*Předem se omlouvám za chyby a nesmyslnosti. Vážně jsem to po sobě nekontrolovala...
Já vím, bída... ale sotva jsem to napsala, tak mějte ohledy :D
Doufám, že se vám nová kapitola bude líbit.
Vaše Calime*

Kdopak poradí???

26. července 2017 v 16:40 | ~Calime~ |  Všemix
Zdravím~

Tak kdopak mi tu poradí? Jistě už znáte mé články ohledně oblíbených k-pop písní. Už jsem vám tu ukazovala mé oblíbené MV a písně, které mi vlijí energii do žil. V další článku plánuji mé oblíbené OST u kdramat. Ale co potom? Nemá někdo nějaký návrh, jaký výběr by si ode mně chtěl vyposlechnout? Mě totiž nic nenapadá, ale mám tuhle sérii článků ráda, tak bych se nerada s ní loučila.... Tak kdopak mi poradí??? Hmmmm? Nestyďte se! (přeci jenom je komentování anonymní, ne?). Klidně dejte i více nápadů! Nebojte se!

Navždy Vaše Calime!

Písně, které mi vlijí život do žil! - Part II.

16. července 2017 v 22:03 | ~Calime~ |  Deník praštěné K-Popistky
Tak dnes je tu druhá část mých oblíbených písní, které mi vlévají život do žil. I jako minule zde budeme začínat GD - je to divné, ale abecedu člověk neošálí! Hlavně tenhle článek nakonec bude spíše tak trochu melancholický, nežli zábavný (teda pro některé - pro mě byl). Nakonec je tu písní jen 9 místo deseti. Tak nějak jsem nemohla na žádnou přijít - už se mi vybavovali pouze OST písně, ale o těch jindy. Takže pro dnešek jen 9! Doufám, že se vám tato devítka bude líbit!

Kdo je ve tvých snech? - Part 1.

9. července 2017 v 12:10 | ~Calime~

*Tak tu je nová FF, která je věnována DQ k jejím narozeninám, protože mám velice
ráda její překlady a její vkus na seriály!
Tak doufám, že si to DQ užije a vy s ní.
Přeji hezké počtení.
Vaše Calime*

Kdo je ve tvých snech?

9. července 2017 v 12:07 | ~Calime~

Stav? Rozpracován
Kdo? BTS, SHINee
Pozn. Věnováno DoramaQueen k narozeninám!

Lexi je úspěšná gymnastka. Jednoho dne jí ale přijde nabídka, která se prostě neodmítá. Nabídka je příliš lákavá na to, aby dokázala odolat. Její srdce gymnastky se obává, ale srdce fanynky zajásá. Tak se vydává do Koreje, aby učinila krok vpřed…

Ale, co když to může ohrozit její celoživotní snahu? Co když jí to změní život více, než chtěla?

Part 5
Part 6
Part 7
Part 8
Part 9

Písně, které mi vlijí život do žil! - Part I.

7. července 2017 v 13:57 | ~Calime~ |  Deník praštěné K-Popistky
Tak nějak vím, že jsem minule slibovala, ale znáte to… sliby chyby. Nakonec se můj čas ukázal dosti chaotický a neuspořádaný - jako bych se ocitla náhle v jiné dimenzi. Takže nakonec se ukázala, že napsat článek na tom bude to nejjednodušší. A o čem je? No přeci o písních, které mi vlévají život do žil! Přesně. Tak trochu opak mého minulého dvoudílného seznamu. I tenhle tentokrát bude na dvě části, ale aspoň vám můžu slíbit, že bude pozitivněji naladěn!
Už nebudu zdržovat! Pojďme na to!