Kdo je ve tvých snech? - Part 1.

9. července 2017 v 12:10 | ~Calime~

*Tak tu je nová FF, která je věnována DQ k jejím narozeninám, protože mám velice
ráda její překlady a její vkus na seriály!
Tak doufám, že si to DQ užije a vy s ní.
Přeji hezké počtení.
Vaše Calime*


Kdo je ve tvých snech? - Part 1

Překvapeně zírala na monitor svého počítače. Nestačila žasnout. Koutky úst se jí vyhouply do nezastavitelného úsměvu. V Americe už dosáhla všeho, co chtěla. Byla úspěšnou, slavnou i uznávanou. V gymnastice už to nešlo dotáhnout dále. A teď před ní byla nová výzva. Dveře, u kterých by byl hřích je neotevřít.
Lexi vzala do ruky mobil a vytočila číslo z rychlého vytáčení. Po druhém zazvonění se ozvalo překvapené: "Děje se něco?"
"Cortney, zruš všechny mé plány do budoucna."
"Cože? Zbláznila ses? Co se děje? Stalo se něco?" Cortey vyděšeně plácala.
"Nic se neděje, jen odjíždím," ujistila jí klidně Lexi.
"Kam jedeš?" zalapala po dechu.
"Do Koreje," oznámila sebevědomě.

Netrvalo dlouho a Lexi seděla v letadle. Courtney jí v posledních dnech jejího pobytu v Americe nadávala. Byla to její manažerka. Stále jí v uších zněly její výčitky: "Jsi blázen. Zničíš si kariéru. Jsi na vrcholu gymnastiky. V nejlepší formě. Uvažuj chvíli, než to všechno zahodíš. Máš šance se na tom vrcholu udržet. Ale ty se rozhodneš to všechno zahodit a jet támhle do nějaké asijské díry se pohřbít. Uvědomuješ, že je to pod tvou úroveň?! Alexsis, rozmysli si to ještě. Víš vůbec, co je to za lidi? Blíží se ti soutěž." Ani po tolika výčitkách si to nerozmyslela. Byla plně rozhodnutá tuhle šanci čapnout a řádně si jí užít.
"Na soutěž se vrátím," slíbila Lexi Courtney před odjezdem, když jí na letišti před odletem prosila, ať zůstane.

Cesta do Koreje byla dlouhá, dokonce i na Lexi, která byla zvyklá cestovat. Po přistání se cítila hrozně.
Unaveně se rozhlédla po obrovské hale letiště Incheoon. Poprvé za celou dobu se jí v hlavě vynořila otázka, jestli doopravdy udělala dobře. Co když Courney měla pravdu? Mohla jí ta cesta doopravdy zničit?
"Miss Alexsis…," vynořil se vedle ní korejský mužík hovořící lámanou angličtinou.
"Klidně můžete mluvit korejský," ujistila ho téměř plynule. Měla štěstí, že jí jazyky šly odjakživa. Mužík překvapeně zamrkal a uklonil se.
"Přišel jsem vás vyzvednout, slečno. Mám vás odvézt na místo střetnutí," podal jí uctivě vizitku. Lexi vizitku přijala. Společně se vydali pro zavazadla, a poté se vydali na cestu.

"Zrovna jsou na charitativním koncertě," oznámil jí mužík, když zastavili před obrovskou halou. Otočil se na ní z předního sedadla a podal jí visačku, na které stálo VIP.
"Hrozně se na vás těší. Přáli si, ať vás přivedu hned, jak dorazíte," oznámil jí s úsměvem. Lexi poděkovala a vystoupila. Zamířila si to rovnou ke vchodu pro zaměstnance.
S VIP kartičkou neměla problémy projít. Navíc její sebevědomí a ladný krok ve všech okolo vzbuzoval respekt. Dostala se do chodeb zákulisí. Všude poletovali zaměstnanci. Téměř každý na tu krásnou Američanku pohlédl. Nikdo však neměl čas, řešit co tam chce. Tak šla klidně dál bez toho, aby jí někdo zastavil. Pomalu začínala být nervózní, když zjistila, že se v chodbách ztratila. Adrenalin z jejího těla pomalu vyprchával. Začala přicházet zpátky únava.
"Slečno?" ozvalo se za ní anglicky. Nasadila úsměv a otočila se. V tu chvíli jí úsměv spadl z tváře a zalapala po dechu.
"Můžu vám nějak pomoci?" Lexa nemohla uvěřit vlastním očím. Vážně se tohle stalo? Před ní stál G Dragon a mírně se usmíval.
"Velice vás obdivuji," vyhrkla. Prohrábl si vlasy: "Já váš také, slečno Alexsis. Jen je to tajemství, musím si zachovat tvář správného vlastence." Při těchto slovech na ní mrkl. Kolena se jí málem podlomila. V její hlavě bylo naprosto prázdno.
"Mohu se zeptat, co tady vlastně děláte? Je to dost překvapující," naklonil se zájmem hlavu. Lidé za ním jí nedůvěřivě pozorovali. Lexi zatřásla hlavou - musí se vzpamatovat! Co tady dělá? Náhle se jí mozek rozjel na plné obrátky. Společensky přijatelně se usmála: "Jsem tu pracovně. Přijela jsem za BTS, ale trochu jsem zabloudila."
"Vážně?" vypadal překvapeně. Přikývla: "Ano, jsem jejich veliký fanoušek. Při jejich návštěvě Ameriky jsme se potkali, a tak nějak se stalo, že jsem tady, abych jim pomohla."
"To znamená, že tu nějakou dobu budete?" zeptal se. Přikývla: "Už to tak vypadá."
"Tak doufám, že se ještě někdy potkáme. Teď se omlouvám, budu muset jít. Fanoušci čekají. Ale nebojte, někdo z mých lidí vás k BTS dovede." Ihned vyběhla dívka a uklonila se. G Dragon se usmál: "Bylo mi ctí vás poznat. Doufám, že se vám bude v Koreji líbit."
"Bude, děkuji. Také mi bylo ohromnou ctí," oplatila mu úsměv. GD mávl a prošel okolo ní. Dívka před ní zůstala stát. Stále si jí podezřívavě měřila.
"Za mnou, slečno," promluvila na ní dívka, když se GD se skupinou jeho lidí vzdálila. Pro Lexi byl GD něco jako pojem sám o sobě. Ač byla obrovskou fanynkou BTS, tak nešlo GD neobdivovat.
Vzpamatovala se z toho setkání. Teď musí potkat ty, kteří jsou pro ni důležití.

Dívka jí vedla chodbami, až se zastavila u dveří s nápisem BTS. Lexi vděčně poděkovala. Dívka se uklonila a bez slova odešla. Lexi se zhluboka nadechla. Nejistě zaklepala na dveře. Už je to tady. Proč začala být tak nervózní? Protože je uvidí? Srdce jí bilo, jako by měla před soutěží. Nemohla ho zklidnit. Dveře se otevřely.
"Přijela jsem za BTS. Řekněte jim, že jejich překvapení je tady," oznámila Lexi dívce, která vykoukla. Úplně cítila, jak jí vyschlo v krku.
"Já vím, kdo jste. Čekají na vás," odpověděla nejistě. Otevřela dveře naplno, aby Lexi mohla projít. Hned jak překročila práh, tak se na ní obrátily všechny oči v šatně.
"Hádejte kdo," zvedla ruku v pozdravu. Členové BTS jako na povel vyskočili a přiskočili k ní.
"Ty jsi vážně přijela!" zaradoval se Tae Hyun.
"Vždyť jsem to slíbila," usmála se na ně. BTS jí začali zahrnovat otázkami. Nedokázala jim odpovědět ani na jedinou. Ta radost, že je vidí, nedokázala už déle překrývat tu únavu z letadla.
"Vy už máte po vystoupení?" zarazila je. Kluci se po sobě podívali. Jejich maskérky je nervózně propalovaly pohledy. Lexi se na ně zamračila: "Teď se okamžitě jděte připravit nebo budu naštvaná." Nafoukla hraně tváře.
"Ty se posaď a odpočiň si. Vypadáš vážně unaveně," zamumlal J-Hope a ukázal na sedačku.
"Děkuji," přijala vděčně nabídku. Jen se posadila, tak začala cítit, jak jí těžknou víčka. Po chvíli jí probudilo její první trhnutí hlavy. Rap Monster se na ni díval s nakloněnou hlavou: "Klidně si zdřímni. Vyzvedneme tě, až to tady skončí."
"Rozhodně ne! Chci vidět vaše představení. Jsem přeci vaše fanynka!"
"I fanynky potřebují spát," pohlédl na ní vážně Suga.
"Já to zvl…" hlava jí klesla. Všichni se rozesmáli. Ani to už jí neprobralo.

PS. GD se už dále objevovat nebude :) Je to jen malé překvapení pro DQ :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 doramaqueen doramaqueen | E-mail | Web | 9. července 2017 v 14:31 | Reagovat

Ňuňuňu, a ďalšia časť je kde? :D :D Ja chcu čítať ďalej! :D :D Som fakt zvedavá, čo z toho vytvoríš. :) Ďakujem krásne za prvú časť.

2 scmon scmon | E-mail | Web | 9. července 2017 v 14:52 | Reagovat

Tak jsem si to přečetla ještě jednou. A zase se mi objevil, ten úsměv na tváři jako před tím, když jsem to četla poprvé :-D. Jak jen to děláš, že to člověka tak vtáhne. Už se těším na další část :)

3 Somni Somni | Web | 12. července 2017 v 17:47 | Reagovat

To bylo tak pěkný, se to tak rychle četlo, že jsem si ani neuvědomila, že jsem tak brzo na konci této části. :D
Jsem zvědavá na další díl :D

4 Calime Calime | E-mail | Web | 12. července 2017 v 22:04 | Reagovat

[1]: Není zač, jsem ráda, že se jsi spokojená :-) Chtěla bych vydat nový díl zase v neděli. Ale obávám se, že zase mi mé okolí plánuje zničit mé plány. :-x

[2]: Děkuji, děkuji :-) Hele nevím, Fenris mi na to napsala, že jsem z formy :D  :D  Že prý píšu i lépe :D :D

[3]: To jsem ráda že se to čte rychle. :-)  Děkuji, a doufám, že se ti to bude líbit i nadále! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama