Kdo je ve tvých snech? - Part 2.

28. července 2017 v 18:59 | ~Calime~

*Předem se omlouvám za chyby a nesmyslnosti. Vážně jsem to po sobě nekontrolovala...
Já vím, bída... ale sotva jsem to napsala, tak mějte ohledy :D
Doufám, že se vám nová kapitola bude líbit.
Vaše Calime*

Kdo je ve tvých snech? - Part 2

Když se Lexi probrala, tak šatna už byla prázdná. Přes sebe měla přehozenou deku. Vyskočila a sprostě zaklela. Rychle vyběhla z místnosti. Hned u šatny byla nainstalovaný monitor, kde běžel záznam z jeviště a vedle něj visel harmonogram. Lexi se podívala na hodinky. Zkontrolovala čas s časem na papíře. Program BTS právě začínal. Oddechla si. Rozhlédla se okolo. Potřebovala zjistit, jak se dostat k jevišti. Naštěstí si všimla cedulek, které sloužili k navigaci po budově. Směle se vydala na cestu. Okolo ní pobíhali lidé. Zanedlouho došla ke svému cíli. Sice se jí nepovedlo dostat před jeviště, ale zákulisí bohatě stačilo. Viděla na ně a to je v pořádku. BTS zrovna začali zpívat. Na tváři se jí objevil svévolně úsměv. Okamžitě jí jejich představení pohltilo. Se založenýma rukama se přidala ke štábu, který představení mlčky sledoval.
Milovala BTS od první písně, kterou od nich slyšela. Provázeli jí každé den. Při jejich písních cvičila. Hráli jí v sluchátkách pokaždé, když měla jít na řadu v soutěži nebo i když jen večer usínala. V televizi jí nehrálo nic jiného, než videa s nimi. Prostě jí provázeli na každém rohu. Vždy si říkala, že jen díky nim to dotáhla tak daleko. Vždy jí dokázali vlít energii do žil. Největší slabost měla pro J-Hopa. Díky němu začala dělat breakdance a zamilovala si rap. Breakdance jí úplně pohltil, kvůli gymnastice se do toho rychle dostlala. Zdálo se, jako by pro ni ten tance byl pro ni jako dělaný. I tak stále zůstával pouze koníčkem, i když tvrdě dřela. Ráda soutěžila s tanečnicemi v agentuře, kde cvičila. Vždy se o přestávky předháněly, kdo z nich je nejlepší. A právě při jedné z oněch bitev se s nimi setkala. S jejími milovanými BTS. Zrovna byli v Americe a navštívili její agenturu. Okamžitě se do jejich bitvy přidali. Lexi nemohla uvěřit vlastním očím - doopravdy se tam objevili BTS a tančili s nimi o vítězství! Na plné čáře vyhráli. Tehdy se s nimi Lexi dala do řeči. Padli si do noty natolik, že se s nimi ještě několikrát, během jejich návštěvy Ameriky, sešla. Když odjeli, tak si myslela, že už je neuvidí - možná jednou na jejich koncertě, ale šance tomu nedávala. A pak přišel ten e-mail. E-mail, který jí umožnil stát teď tady a dívat se na jejich božské vystoupení. Hltavě sledovala každý jejich pohyb. Z hlavy vytěsnila všechny zvuky, kromě jejich hlasů. Tak moc je milovala. Tak moc byli dokonalí. Nebyl snad nikdo dokonalejší. Aspoň v jejích očích. Oni pro ni byli jediní!
Z jejího soustředění jí vytrhl prudký náraz. Ani nestihla vyjeknout a letěla k zemi. Bolest jí projela tělem, když tvrdě dopadla. Začala nadávat anglicky: "Který bastard?!" Všichni okolo ní se na ni vyjukaně dívali.
"Moc se omlouvám," vypravil ze sebe kluk nejistou angličtinou. Prohlédla si ho. V obličeji měl provinilý výraz. Asi jí doopravdy neviděl.
"V pořádky," odpověděla. Galantně jí pomohl se postavit na nohy. Navzájem se sjeli pohledy. Kde ho jen viděla? Přimhouřila oči. Podle oblečení musel patřit k vystupujícím. Odkud jen ten obličej znala? Ospalý mozek začal vypovídat službu. Určitě ho někde viděla, ale kde?
"Umíte korejský?" zeptal se anglicky. Lexi přikývla. Mozek jí běžel na plné obrátky. Teda spíš natolik na kolik byl schopen. Což moc nebylo.
"Jste v pořádku? Nezranila jste se?" ujišťoval se již v korejštině. Náhle jí to docvaklo: "SHINee Key!" Na tváři se mu rozlil sebevědomý úsměv: "Těší mě. Jste fanynka?"
"Ano, ale ne vaše," zavrtěla hlavou. Jeho úsměv se vytratil. Překvapeně zamrkal. Lexi cítila, že by ještě něco mělo dodat, tak pohodila hlavou k podiu: "Jsem jejich fanynka. Jsou prostě nejlepší." Okamžitě s jí na rtech usadil úsměv. Jako pokaždé, když o nich mluvila. Když zpozorovala jeho šokovaný výraz, tak pokrčila rameny: "Omlouvám se, jestli jsem se vás nějak dotkla. Jsem prostě upřímná. Vaše hudba a koncepty mi vůbec nic neřekly. Zato BTS pohnuli mým srdce. Jsou dokonalý… jejich hudba, choreografie i styl. Prostě na nich miluji naprosto všechno. Pro mě neexistuje nikdo jiný, kdo by byl tak dokonalý." Key od ní o krok ustoupil, jako by snad právě viděl ďábla. To myslí ta holka vážně? Doopravdy je tak upřímná a nezdvořilá? Neměl na to slov.
"To jsou silná slova. Myslím, že existují i jiné skupiny, které jsou "dokonalé"," ušklíbl se úsečně.
"To je věc názoru a můj názor je, že oni jediní jsou dokonalý," pokrčila rameny. Její pozornost opět začala sklouzávat k podiu. Ten kluk před ní jí nezajímal, vždyť její miláčkové měli vystoupení!
Key zalapal po dechu. Tohle už na něj bylo trochu moc.
"Kdo vůbec jsi?" odhodil veškeré formality. Stejně byla od pohledu mladší, než on. Prohodil s touhle osobou jen pár slov a už ho neskutečně rozčilovala. Nehodlal s ní dál ztrácet svůj čas. Až zjistí kdo to je a co tu dělá, tak jí nechá vyvést.
Lexi zvedla svou VIP kartičku před jeho obličej. Sladce se na něj usmála: "Jsem fanoušek BTS." V tu chvíli představení BTS skončil. Loučili se s publikem. Lexi si naštvaně odfrkla. Kvůli tomuhle Keyovi se nemohlo soustředit na jejich krásné vystoupení. Dobrá nálada jí rapidně klesla.
"Lexi!" zavolal na ni Taehyun, který už byl téměř u ní: "Už ses probudila?"
"Sunbae," rychle se uklonil, když si všiml, kdo stojí vedle ní. Keyovi povyskočilo obočí: "Tahle osoba je tady s vámi?"
"Ano," zazubil se nadšeně: "Přijela sem kvůli speciálnímu programu." Tentokrát se Key vážně zamračil. Lexi se na něj zakřenila.
"Omlouvám se, ale už musíme jít," oznámil Taehyun a zatahal Lexi za rukáv. Kývl směrem do chodby: "Kluci si tě nevšimli a pospíchali do šatny." Chyběl mu jen chvost a Lexi by ho podrbala za ušima s pochvalou na rtech. Místo toho se na něj jen usmála: "Jdeme. Jsem k smrti unavená." Společně se vydali za ostatními.

Key se vřítil do šatny SHINee a prudce se posadil do své židle.
"Kdo tě zase naštval?" otázal se Miinho bez toho aby zvedl oči od knihy. Jong Hyun se potutelně usmál: "Někdo si tě dobíral?"
"Jen jsem potkal nepříjemnou a nezdvořilou osobu," sykl. Kdyby to bylo možné, ta by mu snad z očí lítaly malé blesky.
"Podle tvého výrazu tě ta osoba minimálně musela nakopnout," usoudil Taemin.
"Ta holka," zavrčel.
"Takže tě naštvala holka, jo?" předklonil se se zájmem Onew. Ten rozhovor ho začal zajímat: "Jakápak dívka tě dokázala tak naštvat?"
"Žádná. Nechte to být," zavrčel nevrle Key. Jong Hyun se zasmál: "Tak to doufám, že tu dívku taky potkáme."
"Bohužel, myslím, že ano," zamumlal si spíš pro sebe a dál v mysli zuřil.

Lexi se válela v posteli v pronajatém bytě. Agentura se o její bydlení postarala špičkově. A ta postel byla tak moc pohodlné. Stačilo by jen zavřít oči a spát.
"Ještě nás neopouštěj," ozvalo se nad ní. Tiše zabručela. Rap Monster se nad ní skláněl. Ostatní kluci z BTS si klidně dál šmejdili po JEJÍM bytě. Neochotně se posadila: "Já vás vážně ráda vidím, ale teď mám pocit, že bych vás měla ještě raději, kdybych vás neviděla."
"Nebuď taková," objevil se ve dveřích Suga. Asi už do šmejdil. Rap Monster se posadil do křesla naproti posteli: "Já tě chápu, jen se ještě musíme domluvit na pár věcech."
"To to nevyřešili společnosti?" zeptala se otráveně. Do ložnice tiše vešel J-Hope. Usadil se do druhého křesla. Lexi ho pozorovala.
"Většinu jo," upoutal Rap Monster znovu její pozornost: "Jen jsme nevěděli, jak dlouho ti trvá pásmová nemoc. Potřebujeme to vědět, abychom stanovili datum začátku natáčení."
"Vždyť já ani nevím, co to vlastně máme natáčet. Já jen vím, že jsem měla přijet za vámi," hlava jí zase pomalu začala padat.
"Neměli bychom se zastavit až zítra?" skočil do jejich rozhovoru J-Hope, který se mračil, když viděl, jaké problémy má Lexi se soustředěním.
"To zní dobře," usmála se omámeně: "A přineste sebou silný kafe a lidi, který se mnou chtějí mluvit. A nezapomeňte na to kafe… Velké a silné." Suga se zakřenil: "Myslím, že z ní už dneska nic nedostaneme."
"Nech jí vyspat. Zítra to vyřešíme," přidal se J-Hope.
"Výborný nápad," zamumlala ke své hrudi Lexi. Suga se tiše začal smát. Lexi se nakláněla dopředu a dozadu, jako by snad v místnosti foukal vítr. J-Hope vstal a přešel k ní.
"Už můžeš jít spát," jemně jí vzal za ramena. Ospale se na něj podívala. Pomohl jí vstát. Pomalu jí odvedl k čelu postele. Jednou rukou odhodil peřinu na stranu a druhou stále Lexi přidržoval. Pomohl jí ulehnout. Nakonec jí až po bradu přikryl. Lexi ihned nevěděla o světě.
"No teda! To bych do tebe neřekl, že jsi takhle starostlivý. Taky chci, abys mě uložil," dobíral si ho Suga.
"A ukolébavku bys nechtěl," sykl Rap Monster, ale v jeho hlasu také bylo znát pobavení.
"Víte, co mi můžete," odsekl J-Hope a rychle odešel z místnosti.
"Asi bychom taky měli jít," vstal leader. Suga, se podíval na spící Lexi: "Taehyun říkal, že jí dnes viděl s Keyem. Myslíš, že jí Key něco řekl?"
"To zjistíme zítra," vzal ho kolem ramen: "Ale teď jdeme domů." A vytlačil ho z místnosti ven.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 doramaqueen doramaqueen | E-mail | Web | 28. července 2017 v 19:17 | Reagovat

Ojojoj... Super to bolo. Ďakujem krásne za ďalšiu časť. Napätie bolo parádne. Veľmi som zvedavá teraz čo bude ďalej. Dúfam, že ma nebudeš napínať príliš dlho. Bolo tam pár chýb, ale to nevadí. :) :D Užila som si to! Kedy bude asi ďalšia kapitola?

2 Calime Calime | E-mail | Web | 28. července 2017 v 19:20 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbila :-) No uvidíme, kdy bude další. Bohužel mi příští týden začíná praxe. Ale snad nebude tak drastická na to, aby mě zabila na celý den. Vždyť mi ani nezaplatí :-? Tak snad se mi povede něco napsat brzy :-) Budu se snažit, slibuji

3 Somni Somni | E-mail | Web | 29. července 2017 v 14:53 | Reagovat

To bylo pěkné. Koukám, že se jí tam asi objeví i menší "nepřítel". Jsem zvědavá, co na ní bude říkat zbytek SHINee :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama