Říjen 2017

Kdo je ve tvých snech? - Part 4

6. října 2017 v 20:26 | ~Calime~

*Tadá jsem tu zase! Tak jak jsem slíbila, tak jsem udělala (ač mi to trvalo déle než jsem čekala). Musím uznat, že ze mě tahle povídka udělá čuníka! Snědla jsem během psaní celé balení ufonků a zapíjela to pepsi colou! Fuj, to jsem ale prasátko!
A k odezvám k minulé části (na níž jsem zapomněla reagovat - omlouvám se Ivuš!) vím, že tam všechny nezmiňuji... ono je to těžké, všechny tam nacpat, když je kolektiv tak veliký! Ale tak zamyslela jsem nad sebou a udělala si seznam a dělám si u jmen tečky, abych je nevynechávala... a ano - pokusím se víc protlačovat tu vaši "svatou trojici!" :D
No tak jako tak, doufám, že se Vám bude kapitola líbit a jestli ano, tal já budu poctěna a namotivována k dalším dílům.
Navždy vaše Calime*

Hovory se Sayuri

4. října 2017 v 14:10 | ~Calime~ |  Hovory
Dnes jsem nehovořila k Bohu ani ke spodině. A už vůbec jsem nevedla Hovory k sobě. A filozofické Hovory o Lewise jsem taktéž raději vynechala. Mnohem radši jsem se pustila do hovorů se Sayuri! Přeci jenom mě živější osoby berou o něco více - hovory s nimi jsou tak nějak živější.
PS. Přísahám, že se k tomu upsala dobrovolně a snad i zcel při smyslech!

A kdo je tedy Sayuri?
Sayuri je vysokoškolačka zabraná do světa blogování. Jejím revírem je blog.cz. Její protivníci jsou vysokoškolská učiva a profesoři. A tak nějak… Její hlavní činností jsou překlady, povídky a kritika ostatních blogů, filmů a seriálů.
A kdo její blog ještě nezná, tak tam nezapomeňte zavítat!: banshee-darken.blog.cz


Podzimní plány (heh, tak na budoucích pár dní)

2. října 2017 v 20:40 | ~Calime~
Zdravím,

jsem tu zase... Začíná mi opět škola, takže balím své saky paky a táhnu zpět do Prahy (vážně jí nemám moc ráda... ale zase má ráda šokolu - teda výjimečně).
Teď tam budu 14 dní (teda téměř) a měla bych mít nějaký ten čas... i když netuším, jak na tom budu s aklimatizací.
Co ale můžete očekávat?

1. Tento týden by se mohl objevit rozhovor se Sayuri!
2. Myslím, že bych mohla hnout s povídkou pro DQ, jelikož už jsem se konečně chytla a rozepsala své pláný. Podle výpočtů by to mělo mít devět kapitol.
3. Možná nějaký ten můj seznam oblíbených - nostalgii asi dodělávat nebudu. Nějak mi to úplně nesedlo. Takže tuto sérii asi nechám nedokončenou.
4. Přemýšlím o novém vzhledu blogu, ale asi to nevýjde...

To jsou asi mé plány neplány na budoucí čas. Rozhodně ale jedno je jisté! Tento rok jsem již vydala 22 článků což je oproti loňskému o dost více. Což mě těším, protože i po pěti letech stále blog relativně funkuje a má své čtenáře. (a tu jsem říkala, že tu nostalgii nechám spát!)
Přemýšlím, co bych na blogu mohla dělat, tak aby to bylo čsově nenáročné a bavilo mě to. Stále jsem na nic nepřišla, což mě mrzí. Takže pokud máte nápady, tak sem s nimi! :)

Děkuji Vám za přízeň,
Navždy Vaše Calime