Listopad 2017

Článek pro mě aneb malá reklama!

18. listopadu 2017 v 11:56 | ~Calime~
Mé drahé dušičky~

ještě se nevracím, ale to nejhorší už máme za sebou. Teď už mi zbývá pouze poprat se se školou. Ale to už je ten nejmenší problém, že ano?
Ale co jsem vám chtěla vlastně říci? Mám ohromnou radost! Moje úžasná Scmon mi napsala článek na přání. Juhuu! A protože byl psán na mé přání, tak chci,aby si ho přečetlo, co nejvíce lidí. Je to o chrámu, kde je dochovaná Tripitaka Koreana (co to je se dozvíte v článku u Scmon).
Takže prostě všem doporučuji! Tu je odkaz přímo na článek: yeogsaga.blog.cz! Doufám, že se Vám bude líbit stejně, jako mě.
Navždy Vaše Calime~

Oznam 0.1

5. listopadu 2017 v 11:22 | ~Calime~
Mé drahé dušičky,

Asi už jste na tyhle příspěvky zvykle. Já vím, jsem špatná bloggerka, ale taky jsem člověk. Bohužel, v momentální době se nacházím v nedobré situaci. Nebudu to tu rozepisovat. Je to situace, která dopadá na celou moji rodinu, takže nejsem ve stavu, kdy bych byla schopná něco připravovat na blog. Jsem ráda, že ještě dokáži odepisovat svým kamarádkám. Takže doufám, že to pochopíte a zůstanete mi věrné. Slibuji, že až se situace změní, tak se vrátím (to hlavně slibuji DQ). Věřím, že to nebude trvat déle, než půl roku. Ale je to něco s čím nikdo z nás nic nedokáže udělat. Je to život.

Vážně se omlouvám všem, kteří navštěvují můj blog a čekají na další příspěvky. Až to pomine, tak se pokusí to napravit. I když, vy mě znáte a víte, že někdy vážně kecám. Takže neslibuji, ale ze srdce doufám, že budu schopná to napravit.

Prozatím se všichni mějte dobře, budu na vás myslet.

Navždy vaše Calime